
- В наявності
- Код: 615 523 6048
Диск гальмівний задній Chevrolet Captiva/Opel Antara (303x20) 06- (Meyle) 615 523 6048
2 199 ₴
- +380 (63) 636-48-42lifecell
- Сторона встановлення: Задній міст
- Зовнішній діаметр [мм]: 303
- Висота [мм]: 71,6
- Товщина гальмівного диска (мм): 20
- Мінімальна товщина [мм]: 18,4
- Діаметр центрування [мм]: 70,7
- Ø фаски [мм]: 115
- Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм]: 12,8
- Кількість отворів: 5
- Тип гальмівного диска: вентильований
- необхідна кількість: 2
0993-8090, 102638, 1033320, 1110358, 15223784, 17764, 19-2370, 19-2370SPORT, 203665, 20892952, 20968395, 20968395, 20968395, 20968395, 23-0893C, 24012002091-PCS-MS, 24012002091-PCS-MSP, 24012002091PR-PCS-MS, 24012002091PR-PCS-MSP, 24012002091-SET-MS, 24012002091-SET-MSP, 25419z, 25804046, 313665, 31430, 430.2613.20, 430.2613.52, 48 01 857, 48 04 637, 48 04 637, 562670CH, 562670JC, 5815203665, 5815313665, 600404, 6020-1138VK-SX, 6060242, 6106020, 6110294, 800-893C, 8120 101016C, 82B0721, 89 93 1430, 8DD 355 114-411, 8DD 355 114-411, 9071376, 92165503, 96625873, 96625873, ADC1147V, ADG043127, AND6317, B130497, BBD4611, BD1320, BD-9049, BDR2416.20, BN-1353, BR-1214-C, BS-5269, BS-5269B, BS7148, BS-8492, BS-8492C, BSG 16-210-004, CD7660V, DDF1660, DDF1660C, DF1320, DF6024, DP1010.11.1452, FO 4128, J3310908, J3310909, LVBD1298Z, MDC2020, MRD-2W05, ND6055K, PCD18922, QD3601, RD00621, RT 20770, RT 20770-GL, RT 20770-GL T3, RT 20770-GL T5, RT 20770-GL T6, RT 20770-GL T9, SKBD-0022871, TX 73-71, V40-80004, V768, VAU151
Captiva (C100, C140)
2.0 D 150 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
2.0 D 4WD 126 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
2.0 D 4WD 150 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
2.2 D 163 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
2.2 D 4WD 163 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
2.2 D 4WD 184 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
2.4 136 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
2.4 167 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
2.4 4WD 136 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
2.4 4WD 167 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
2.4 LPG 136 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
2.4 LPG 4WD 136 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
3.0 4WD 258 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
3.2 4WD 230 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
Opel
Antara
2.0 CDTI 127 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
2.0 CDTI 127 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
2.0 CDTI 150 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
2.0 CDTI 4x4 150 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
2.2 CDTi 163 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
2.2 CDTi 4x4 163 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
2.2 CDTi 4x4 184 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
2.4 140 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
2.4 141 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
2.4 167 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
2.4 4x4 140 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
2.4 4x4 167 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
2.4 LPG 140 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
3.0 258 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
3.2 V6 227 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 615 523 6048 |
| Виробник | Meyle |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Висота | 71.6 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 115 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 12.8 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Товщина | 20 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Captiva |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Chevrolet, Opel |
- Ціна: 2 199 ₴




