
- В наявності
- Код: 150.2945.20
Диск тормозной задний BMW X5 (E70/F15/F85)/ X6 (E71/E72/F16/F86) 06-14 (385x24) (з покр) (вентил.)
3 713 ₴
- +380 (63) 636-48-42lifecell
- Тип гальмівного диска: вентильований
- Оброблення: Високовуглецевий
- Поверхня: з покриттям
- Зовнішній діаметр [мм]: 385
- Товщина гальмівного диска (мм): 24
- Висота [мм]: 78
- Кількість отворів у диску колеса: 5
- Ø фаски [мм]: 120
- Діаметр центрування [мм]: 75
- Внутрішній діаметр гальмівного барабана [мм]: 185
- перевіркове значення: ECE R90 APPROVED
- Мінімальна товщина [мм]: 22,4
- Вес [кг]: 11,8
- Розташування/число отворів: 6/5
09.C414.13, 1463206000, 150.2945.32, 150.2945.52, 174459, 17944, 19-3513HC, 19-3513HCSPORT, 24.0124-0219.2, 25690 Z, 33 10 5213, 3421 6 779 535, 3421 6 795 318, 563209JVC-1, 8DD 355 120-741, 8DD 355 120-741, 9081237, 92266625, ADBP430076, BG9363BC, BS7843HB, BZ 9300, CD8624V, DDF2624VC-1, RT 71009HP, RT 71009HP-GL, RT 71009HP-GL T3, RT 71009HP-GL T5, RT 71009HP-GL T6, RT 71009HP-GL T9
X5 (E70)
M 555 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
X5 (F15, F85)
M 50 d 381 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
sDrive 25 d (2015-н.в.) (2015-н.в.)
sDrive 25 d 211 л.с. (2013-2018) (2013-2018)
sDrive 25 d 218 л.с. (2013-н.в.) (2013-н.)
xDrive 25 d (2015-н.в.) (2015-н.в.)
xD xDrive 25 d 211 л.с. (2013-2015) (2013-2015)
xDrive 25 d 218 л.с. (2013-н.в.) (2013-н.)
xDrive 25 d 218 л.с. (2014-2018) (2014-2018)
xDrive 30 d 258 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
xDrive 30 d 277 л.с. (2013-н.в.) (2013-н.)
xDrive 35 i 306 л.с. (2013-н.в.) (2013-н.)
xDrive 35 i 326 л.с. (2013-н.в.) (2013-н.)
xDrive 40 d 313 л.с. (2013-н.в.) (2013-н.)
xDrive 50 i 449 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
X6 (E71, E72)
M 555 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
xDrive 50 i 408 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
X6 (F16, F86)
M 50 d 381 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
xDrive 30 d 258 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
xDrive 30 d 277 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
xDrive 35 i 306 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
xDrive 35 i 326 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
xDrive 40 d 313 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
xDrive 50 i 450 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 150.2945.20 |
| Виробник | Zimmermann |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Стан | Новий |
| Висота | 78 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 24 мм |
| Сумісність з моделлю | X5, X6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | BMW |
- Ціна: 3 713 ₴






