
- В наявності
- Код: 0 986 479 443
Диск гальмівний задній BMW X5 (E70/F15/F85) 4.8-5.0/3.0d 06-13 (345x24) M57/N55/N57/N62/N63 (Bosch) 0 986 479
3 392 ₴
- +380 (63) 636-48-42lifecell
- Зовнішній діаметр [мм]: 345
- Товщина гальмівного диска (мм): 24
- Мінімальна товщина [мм]: 22,4
- Висота [мм]: 78,7
- Ø фаски [мм]: 120
- Тип гальмівного диска: вентильований
- Діаметр центрування [мм]: 75
- Кількість отворів: 5
- Поверхня: з покриттям
- Оброблення: Високовуглецевий
- виконує норми ЕЕК: ECE-R90
- Діаметр отвору до [мм]: 16,6
08.34.159, 09.9924.11, 103247, 1110710, 142.1466, 150.3451.20, 150.3451.52, 17894, 1815201590, 1815311590, 19-2454, 19-2454SPORT, 197180, 20 93 6385, 201590, 23-1041C, 24.0124-0216.1, 24012402161-PCS-MS, 24012402161-PCS-MSP, 24012402161PR-PCS-MS, 24012402161PR-PCS-MSP, 24012402161-SET-MS, 24012402161-SET-MSP, 25121 V, 25442z, 311590, 315 523 0025/PD, 34 21 6 771 971, 34 21 6 793 246, 34 21 6 886 480, 36385, 502 105, 562523JC, 562523JC-1, 5815201590, 5815311590, 600337, 6020-1667K-SX, 6020-1667-SX, 6060705, 61-00-0130, 61-00-0130C, 610130, 610130C, 6110632, 61337 10, 61337.10, 61337.10, 78BD1971-2, 78RBD21971, 800-1041C, 8120 11184C, 82B1010, 873070, 8DD 355 117-761, 8DD 355 117-761, 8DD 355 129-321, 8DD 355 129-321, 9071085, 92161200, 92161205, AD1042, ADB114303, ADC1757V, AND6924, B130495, B2053VR, B2053VR, BBD5825S, BD1399, BD-1971, BDC5811, BDR2545.20, BG9064, BN-1343, BS7243, BS-8354, BS-8354C, BV 8730, C4B036ABE-P, CD7716V, D61337.10, DBD1716C, DDF1716, DDF1716C, DF 261504, DF1399, DF6070S, DP-0130, DP-0130C, FO 4200, FR0848V, GDB124216, HPD 1466, K011231, K211231, LVBD1767, MDC2331, NBD1528, PRD6130, QD2144, QD2144HC, RN1716, RT 21169, RT 21169-GL, RT 21169-GL T3, RT 21169-GL T5, RT 21169-GL T6, RT 21169-GL T9, SKBD-0023160, V20-80082, V719
X5 (E70)
3.0 sd 286 л.с. (2007-2009) (2007-2009)
4.8 i xDrive 355 л.с. (2007-2008) (2007-2008)
M 50 d 381 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
xDrive 35 d 286 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
xDrive 48 i 355 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
xDrive 50 i 408 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
X5 (F15, F85)
M 50 d 381 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
xDrive 35 i 306 л.с. (2013-н.в.) (2013-н.в.)
xDrive 35 i 326 л.с. (2013-н.в.) (2013-н.в.)
xDrive 40 d 313 л.с. (2013-н.в.) (2013-н.в.)
xDrive 50 i 449 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
X6 (E71, E72)
ActiveHybrid 485 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
M 50 d 381 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
xDrive 30 d 235 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
xDrive 35 i 306 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
xDrive 50 i 408 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
X6 (F16, F86)
M 50 d 381 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
xDrive 35 i 306 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
xDrive 35 i 326 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
xDrive 40 d 313 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
xDrive 50 i 450 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 443 |
| Виробник | Bosch |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Стан | Новий |
| Висота | 78.7 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Товщина | 24 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Сумісність з моделлю | X5, X6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | BMW |
- Ціна: 3 392 ₴









