
- В наявності
- Код: 92161103
Диск гальмівний задній BMW X5 (E70/F15) 07- (320x20) PRO (Textar) 92161103
3 306 ₴
- +380 (63) 636-48-42lifecell
- Тип гальмівного диска: вентильований
- Зовнішній діаметр [мм]: 320
- Товщина гальмівного диска (мм): 20
- Висота [мм]: 78,6
- Мінімальна товщина [мм]: 18,4
- Поверхня: з покриттям
- Ø фаски [мм]: 120
- Діаметр центрування [мм]: 75,1
- Розташування/число отворів: 05/06
- Додатковий артикул/додаткова інформація 2: без колісної крепної осі
- Довжина паковання [см]: 35
- Ширина паковання [см]: 33,5
- Висота паковання [см]: 17,5
- Вес [кг]: 7,6
0 986 479 442, 08.34.147, 09.9925.11, 09.9925.1X, 102112, 103216, 1110373, 142.1465, 150.3450.20, 150.3450.52, 150.3450.53, 17870, 19-2411, 19-2411MAX, 19-2411SPORT, 197179, 20 93 6386, 201583, 23-1025C, 24.0120-0206.1, 24012002061-PCS-MS, 24012002061-PCS-MSP, 24012002061PR-PCS-MS, 24012002061PR-PCS-MSP, 24012002061PR-SET-MS, 24012002061PR-SET-MSP, 24012002061-SET-MS, 24012002061-SET-MSP, 25120 V, 25120 X, 25441z, 311583, 315 523 0024/PD, 34216771970, 34216793247, 34216868940, 34216886479, 36386, 45865HPS, 502 030, 562521JC, 5815201583, 5815311583, 600335, 6020-1666K-SX, 6020-1666-SX, 6048545, 6052693, 61-00-0129, 61-00-0129C, 610129C, 610129C, 610129C, 6110589, 61287 1012, 61914, 619AP, 677, 67719, 672472472, 689, 6686, 687, 687, 687, 619 800-1025C, 8120 11183C, 82B0539, 845235001, 8DD 355 114-001, 8DD 355 114-001, 8DD 355 128-761, 8DD 355 128-761, 9071043, 9081029, 9082603, ADB114304, ADC1758V, AND6496, B130494, B2054VR, B2054VR, BBD4726, BD1398, BD-1970, BDC5810, BDR2465.20, BG4168, BN-1012, BS-5073, BS7244, BS7244B, BS7244HB, BS-8278C, BSG 15-210-032, BV 8729, C4B037ABE-P, CD7715V, D61287.10, DDF1715, DDF1715C, DF 261502, DF1398, DF4854S, DP-0129, DP-0129C, FBD229, FO 4194, FR0698V, GDB120206, HPD 1465, K010038, K210038, KBD4726, LVBD1716, MDC2186, NBD1527, PRD6191, QD7585HC, RD01141, RN1593, RT 21040, RT 21040-GL, RT 21040-GL T3, RT 21040-GL T5, RT 21040-GL T6, RT 21040-GL T9, SKBD-0022307, V20-80094, V717
X5 (E70)
3.0 d 235 л.с. (2007-2008) (2007-2008)
3.0 si 272 л.с. (2007-2008) (2007-2008)
xDrive 30 d 235 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
xDrive 30 d 245 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
xDrive 30 i 272 л.с. (2008-2010) (2008-2010)
xDrive 35 d 286 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
xDrive 35 i 306 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
xDrive 35 i 320 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
xDrive 40 d 306 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
X5 (F15, F85)
sDrive 25 d (2015-н.в.) (2015-н.в.)
sDrive 25 d 211 л.с. (2013-2018) (2013-2018)
sDrive 25 d 218 л.с. (2013-н.в.) (2013-н.)
xDrive 25 d (2015-н.в.) (2015-н.в.)
xD xDrive 25 d 211 л.с. (2013-2015) (2013-2015)
xDrive 25 d 218 л.с. (2013-н.в.) (2013-н.)
xDrive 25 d 218 л.с. (2014-2018) (2014-2018)
xDrive 28 i 245 л.с. (2015-2018) (2015-2018)
xDrive 30 d 258 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
xDrive 30 d 277 л.с. (2013-н.в.) (2013-н.)
xDrive 40e (2015-н.в.) (2015-н.в.)
X6 (E71, E72)
xDrive 30 d 211 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
xDrive 30 d 235 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
xDrive 30 d 245 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
xDrive 35 i 306 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
xDrive 40 d 306 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
X6 (F16, F86)
xDrive 30 d 258 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
xDrive 30 d 277 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
xDrive 35 i 306 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
xDrive 35 i 326 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92161103 |
| Виробник | Textar |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Стан | Новий |
| Висота | 78.6 мм |
| Діаметр маточини | 185 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 16.7 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 20 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з моделлю | X5, X6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | BMW |
- Ціна: 3 306 ₴








