
- В наявності
- Код: 78BD1971-2
Диск гальмівний задній BMW X5 (E70) 06-10/X6 (E71/E72) 09-11 (320x20) (з покриттям) (вентил.) (Icer) 78BD1971-2
2 943 ₴
- +380 (63) 636-48-42lifecell
- Товщина гальмівного диска (мм): 22,4
- Зовнішній діаметр [мм]: 345
- Тип гальмівного диска: вентильований
- Висота [мм]: 79
- Діаметр центрування [мм]: 75
- Ø фаски [мм]: 120
- Виконання осі: Rear
- Номер технічної інформації: 78BD1971-2
- перевіркове значення: E1190R02C01049/52408
- Діаметр [мм]: 75
- Товщина [мм]: 24
- Мінімальна товщина [мм]: 22,4
- Розташування/число отворів: 5
- Вес [кг]: 19270
0 986 479 443, 1110710, 150.3451.20, 150.3451.52, 17894, 1815311590, 20 93 6385, 23-1041C, 24.0124-0216.1, 25442z, 311590, 34 21 6 771 246, 34 21 6 771 971, 34 21 6 886 480, 36385, 502 105, 5815311590, 6110632, 78BD1971-2, 78RBD21971, 800-1041C, 8DD 355 114-001, 8DD 355 114-001, 8DD 355 122-071, 8DD 355 122-071, 8DD 355 128-761, 8DD 355 128-761, 9071085, 92161103, ADB114303, ADC1757V, AND6924, BD1399, BD-1971, BG9064, BMW196, BS7243, BS-8354C, DDF1716, DF1399, DF6070S, LVBD1767, MDC2186, QD7585, RD01145
X5 (E70)
4.8 i xDrive 355 л.с. (2007-2008) (2007-2008)
M 50 d 381 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
xDrive 35 i 320 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
xDrive 48 i 355 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
X5 (F15, F85)
M 50 d 381 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
sDrive 25 d (2015-н.в.) (2015-н.в.)
sDrive 25 d 211 л.с. (2013-2018) (2013-2018)
sDrive 25 d 218 л.с. (2013-н.в.) (2013-н.в.)
xDrive 25 d (2015-н.в.) (2015-н.в.)
xD xDrive 25 d 211 л.с. (2013-2015) (2013-2015)
xDrive 25 d 218 л.с. (2013-н.в.) (2013-н.в.)
xDrive 25 d 218 л.с. (2014-2018) (2014-2018)
xDrive 28 i 245 л.с. (2015-2018) (2015-2018)
xDrive 30 d 258 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
xDrive 30 d 277 л.с. (2013-н.в.) (2013-н.в.)
xDrive 35 i 306 л.с. (2013-н.в.) (2013-н.в.)
xDrive 35 i 326 л.с. (2013-н.в.) (2013-н.в.)
xDrive 40 d 313 л.с. (2013-н.в.) (2013-н.в.)
xDrive 40e (2015-н.в.) (2015-н.в.)
xDrive 50 i 449 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
X6 (E71, E72)
ActiveHybrid 485 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
M 50 d 381 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
X6 (F16, F86)
M 50 d 381 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
xDrive 30 d 258 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
xDrive 30 d 277 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
xDrive 35 i 306 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
xDrive 35 i 326 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
xDrive 40 d 313 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 78BD1971-2 |
| Виробник | Icer |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Стан | Новий |
| Висота | 79 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Товщина | 24 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Діаметр диска | 75 мм |
| Сумісність з моделлю | X5, X6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | BMW |
- Ціна: 2 943 ₴




