
- В наявності
- Код: 315 523 0055/PD
Диск гальмівний задній BMW X5 (E53) 4.4-4.8 00-06 (324x20) (Meyle) 315 523 0055/PD
1 776 ₴
+380 (99) 772-39-67
МТС
- +380 (63) 636-48-42lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск гальмівний (задній) BMW X5 (E53) 4.4-4.8 00-06 (324x20) (Meyle) 315 523 0055/PD
Характеристики:
- Сторона встановлення: Задній міст
- Зовнішній діаметр [мм]: 324
- Висота [мм]: 80,3
- Товщина гальмівного диска (мм): 20
- Мінімальна товщина [мм]: 18,4
- Діаметр центрування [мм]: 75
- Ø фаски [мм]: 120
- Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм]: 16,6
- Кількість отворів: 5
- Тип гальмівного диска: вентильований
- Поверхня: оцинкована
- Додатковий артикул/додаткова інформація 2: з гвинтами
- необхідна кількість: 2
Оригінальні номери:
17476, 19-4654, 19-4654SPORT, 20 93 6216, 201585, 23-1682C, 311585, 34 21 6 756 849, 36216, 562355J, 5815201585, 5815311585, 6 756 849, 6042992, 800-1682C, 8DD 355 128-531, 8DD 355 128-531, 9071371, 9081302, 92146303, ADB1143111, ADC1771V, AND6826, BBD4417, BN-1342, BS-6591, BS7773, BS7773B, DDF1583, DF1201, DF4299, LVBD1717, RD01142, RN1922, RT 20333, RT 20333-GL, RT 20333-GL T3, RT 20333-GL T5, RT 20333-GL T6, RT 20333-GL T9
17476, 19-4654, 19-4654SPORT, 20 93 6216, 201585, 23-1682C, 311585, 34 21 6 756 849, 36216, 562355J, 5815201585, 5815311585, 6 756 849, 6042992, 800-1682C, 8DD 355 128-531, 8DD 355 128-531, 9071371, 9081302, 92146303, ADB1143111, ADC1771V, AND6826, BBD4417, BN-1342, BS-6591, BS7773, BS7773B, DDF1583, DF1201, DF4299, LVBD1717, RD01142, RN1922, RT 20333, RT 20333-GL, RT 20333-GL T3, RT 20333-GL T5, RT 20333-GL T6, RT 20333-GL T9
Застосування:Bmw
Ssangyong
X5 (E53)
4.4 i 286 л.с. (2000-н.в.) (2000-н.в.)
4.4 i 320 л.с. (2003-н.в.) (2003-н.в.)
4.6 is 347 л.с. (2002-н.в.) (2002-н.в.)
4.8 is 360 л.с. (2004-н.в.) (2004-н.в.)
Ssangyong
Rodius
2.7 Xdi 4WD 163 л.с. (2005-н.в.) (2005-н.в.)
2.7 Xdi 4WD 165 л.с. (2005-н.в.) (2005-н.в.)
3.2 4WD 220 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
Rodius Ii
2.0 Xdi 4WD 155 л.с. (2013-н.в.) (2013-н.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 315 523 0055/PD |
| Виробник | Meyle |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Висота | 80.3 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 16.6 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Товщина | 20 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong, BMW |
| Сумісність з моделлю | X5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Bmw, Ssangyong |
- Ціна: 1 776 ₴






