
- В наявності
- Код: 0 986 479 350
Диск гальмівний задній BMW X5 (E53) 02-06 (324x20) (з покриттям) (вентильований) (Bosch) 0 986 479 350
2 653 ₴
+380 (99) 772-39-67
МТС
- +380 (63) 636-48-42lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск гальмівний (задній) BMW X5 (E53) 02-06 (324x20) (з покриттям) (вентильований) (Bosch) 0 986 479 350
Характеристики:
- Зовнішній діаметр [мм]: 324
- Товщина гальмівного диска (мм): 20
- Мінімальна товщина [мм]: 18,4
- Висота [мм]: 80
- Ø фаски [мм]: 120
- Тип гальмівного диска: вентильований
- Діаметр центрування [мм]: 75
- Кількість отворів: 5
- Поверхня: з покриттям
- Оброблення: Високовуглецевий
- виконує норми ЕЕК: ECE-R90
- Діаметр отвору до [мм]: 16,7
Оригінальні номери:
09.A541.11, 150.3443.20, 150.3443.52, 17476, 19-4654, 19-4654SPORT, 20 93 6216, 201585, 23-1682C, 24.0120-0191.1, 25166 V, 311585, 315 523 0055, 315 523 0055/PD, 34 21 6 756 849, 36216, 53441, 562355J, 5815201585, 5815311585, 6020-1668V-SX, 6042992, 61-00-0128, 61-00-0128C, 610128, 610128C, 6755 10, 6755.10, 6755.10, 78BD6849-2, 78RBD26849, 800-1682C, 82B1472, 873068, 8DD 355 128-531, 8DD 355 128-531, 9071371, 9081302, 92146303, AD1093, ADB1143111, ADC1771V, AND6826, BBD4417, BD1201, BD-6849, BDC5651, BG3999, BN-1342, BS-6591, BS7773, BS7773B, BS-8088C, BV 8776, CD7583V, D6755.10, DBD1583, DDF1583, DDF1583C, DDF1583C-1, DF1201, DF4299, DP-0128, DP-0128C, FR1049V, LVBD1717, NBD1593, PRD6122, RN1922, RT 20333, RT 20333-GL, RT 20333-GL T3, RT 20333-GL T5, RT 20333-GL T6, RT 20333-GL T9, SKBD-0023615, V460
09.A541.11, 150.3443.20, 150.3443.52, 17476, 19-4654, 19-4654SPORT, 20 93 6216, 201585, 23-1682C, 24.0120-0191.1, 25166 V, 311585, 315 523 0055, 315 523 0055/PD, 34 21 6 756 849, 36216, 53441, 562355J, 5815201585, 5815311585, 6020-1668V-SX, 6042992, 61-00-0128, 61-00-0128C, 610128, 610128C, 6755 10, 6755.10, 6755.10, 78BD6849-2, 78RBD26849, 800-1682C, 82B1472, 873068, 8DD 355 128-531, 8DD 355 128-531, 9071371, 9081302, 92146303, AD1093, ADB1143111, ADC1771V, AND6826, BBD4417, BD1201, BD-6849, BDC5651, BG3999, BN-1342, BS-6591, BS7773, BS7773B, BS-8088C, BV 8776, CD7583V, D6755.10, DBD1583, DDF1583, DDF1583C, DDF1583C-1, DF1201, DF4299, DP-0128, DP-0128C, FR1049V, LVBD1717, NBD1593, PRD6122, RN1922, RT 20333, RT 20333-GL, RT 20333-GL T3, RT 20333-GL T5, RT 20333-GL T6, RT 20333-GL T9, SKBD-0023615, V460
Застосування:Bmw
X5 (E53)
4.4 i 320 л.с. (2003-н.в.) (2003-н.в.)
4.6 is 347 л.с. (2002-н.в.) (2002-н.в.)
4.8 is 360 л.с. (2004-н.в.) (2004-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 350 |
| Виробник | Bosch |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Стан | Новий |
| Висота | 80 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Товщина | 20 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Сумісність з моделлю | X5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | BMW |
- Ціна: 2 653 ₴






