
- В наявності
- Код: 24.0120-0234.1
Диск гальмівний задній BMW X3 (F25)/ X4 (F26) 10- (330x20) (з покриттям) (вентильований) (Ate) 24.0120-0234.1
3 274 ₴
- +380 (63) 636-48-42lifecell
- Зовнішній діаметр [мм]: 330,0
- Товщина гальмівного диска (мм): 20,0
- Мінімальна товщина [мм]: 18,4
- Тип гальмівного диска: вентильований
- Кількість отворів: 5
- Оброблення: Високовуглецевий
- Поверхня: з покриттям
- Додатковий артикул/додаткова інформація 2: з гвинтами
- Ø фаски [мм]: 120,0
- Висота [мм]: 71,0
- Діаметр центрування [мм]: 75,0
- Внутрішній діаметр: 154,0
- Ø отвори [мм]: 16,5
- перевіркове значення: E1 90R-02C0115/1238
0 986 479 727, 08.35.192, 09.B569.11, 09.B569.1X, 102146, 103220, 142.1662, 1463205200, 150.3495.20, 150.3495.52, 1642768180, 18207, 19-3208, 19-3208SPORT, 197576, 20 93 8577, 2015105, 23-1261C, 24012002341-PCS-MS, 24012002341-PCS-MSP, 24012002341PR-PCS-MS, 24012002341PR-PCS-MSP, 24012002341PR-SET-MS, 24012002341PR-SET-MSP, 24012002341-SET-MS, 24012002341-SET-MSP, 25355 V, 25355 X, 25540z, 3115105, 315 523 0029/PD, 34 20 6 790 362, 34 20 6 868 936, 360406122901, 361302040634, 38577, 45762C, 45762HPS, 502 381, 562793JC, 58152015105, 58153115105, 600353, 6020-1790-SX, 6063525, 61-00-0127C, 610127C, 6106198, 6110719, 61936AP, 709-51131, 78BD2216-2, 78RBD22216, 800-1261C, 8120 111047C, 82B0882, 873107, 8DD 355 119-541, 8DD 355 119-541, 8DD 355 129-811, 8DD 355 129-811, 9071051, 9081101, 92256303, AD0993, ADB114347, ADC1780V, AND6792, B2068VR, B2068VR, BBD5300, BD-2216, BDC6112, BG4644C, BMW194, BN-1340, BS-5884, BS7346, BS7346B, BS-9050, BS-9050C, BV 8965, C4B050ABE, C4B050ABE-P, DDF2038C, DF 263918, DF1637, DF6352S, DP-0127C, HPD 1662, K211598, LVBD1724, MDC2532, NBD1828, PCD12432, PRD6238, QD8257, QD8257HC, RN1720, RT 21371, RT 21371-GL, RT 21371-GL T3, RT 21371-GL T5, RT 21371-GL T6, RT 21371-GL T9, SKBD-0023032, V20-80093, V543, VKBD 90200 V1, W6R701WS
X3 (F25)
sDrive 18 d 136 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
sDrive 18 d 143 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
sDrive 18 d 150 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
sDrive 18 i (2014-н.в.) (2014-н.в.)
sDrive 20 i 184 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
xDrive 20 d 163 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
xDrive 20 d 184 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
xDrive 20 d 190 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
xDrive 20 i 184 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
xDrive 28 i 245 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
xDrive 28 i 258 к.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
xDrive 30 d (2014-н.в.) (2014-н.в.)
xDrive 30 d 258 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
xD xDrive 30 d 277 л.с. (2016-2017) (2016-2017)
xDrive 35 d 313 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
xDrive 35 i 306 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
X4 (F26)
M 40 i (2015-н.в.) (2015-н.в.)
xDrive 20 d 190 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
xDrive 20 i 184 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
xDrive 28 i 245 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
xDrive 30 d (2014-н.в.) (2014-н.в.)
xDrive 30 d 249 л.с. (2015-2018) (2015-2018)
xDrive 30 d 258 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
xDrive 30 d 277 л.с. (2014-2018) (2014-2018)
xDrive 35 d 313 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
xDrive 35 i 306 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.0120-0234.1 |
| Виробник | ATE |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Стан | Новий |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Висота | 71 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з моделлю | X3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | BMW |
- Ціна: 3 274 ₴




