
- В наявності
- Код: 0 986 479 727
Диск гальмівний задній BMW X3 (F25)/ X4 (F26) 10- (330x20) (з покриттям) (вентильований) (Bosch) 0 986 479
2 584 ₴
- +380 (63) 636-48-42lifecell
- Зовнішній діаметр [мм]: 330
- Товщина гальмівного диска (мм): 20
- Мінімальна товщина [мм]: 18,4
- Висота [мм]: 70,8
- Ø фаски [мм]: 120
- Тип гальмівного диска: вентильований
- Діаметр центрування [мм]: 75
- Кількість отворів: 5
- Поверхня: з покриттям
- Оброблення: Високовуглецевий
- виконує норми ЕЕК: ECE-R90
- Діаметр отвору до [мм]: 16,6
08.35.192, 09.B569.11, 09.B569.1X, 102146, 103220, 142.1662, 150.3495.20, 150.3495.52, 1667851580, 18207, 19-3208, 19-3208SPORT, 197576, 20 93 8577, 2015105, 23-1261C, 24.0120-0234.1, 24.0320-0234.1, 24012002341-PCS-MS, 24012002341-PCS-MSP, 24012002341PR-PCS-MS, 24012002341PR-PCS-MSP, 24012002341PR-SET-MS, 24012002341PR-SET-MSP, 24012002341-SET-MS, 24012002341-SET-MSP, 25355 V, 25355 X, 25540z, 3115105, 315 523 0029/PD, 34 20 6 790 362, 34 20 6 868 936, 34 20 6 886 482, 360406122901, 361302040634, 38577, 45762C, 45762HPS, 502 381, 562793JC, 58152015105, 58153115105, 600353, 6020-1790-SX, 6063525, 6106198, 6110719, 61455 10, 61455.10, 61455.10, 61455.10, 61936AP, 709-511, 78B22, 78BD22, 78B222, 80026-116-1C, 81201010C, 8110C, 873802) 355 119-541, 8DD 355 119-541, 8DD 355 129-811, 8DD 355 129-811, 9071051, 9081101, 92256303, AD0993, ADB114347, ADC1780V, AND6792, B2068V, B2068V, BBD5300, BD1637, BD-2216, BDC6112, BDR2630.20, BG4644C, BMW194, BN-1340, BR 428 VH100, BS7346, BS7346B, BS-9050, BS-9050C, BV 8965, C4B050ABE, C4B050ABE-P, CD8038V, D61455.10, DDF2038C, DF 263918, DF1637, DF6352S, FR0852V, HPD 1662, K011598, K211598, LVBD1724, MDC2532, NBD1828, PCD12432, PRD6238, QD8257, RN1720, RT 21371, RT 21371-GL, RT 21371-GL T3, RT 21371-GL T5, RT 21371-GL T6, RT 21371-GL T9, SKBD-0023032, V20-80093, V543, VKBD 90200 V1
X3 (F25)
sDrive 18 d 136 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
sDrive 18 d 143 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
sDrive 18 d 150 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
sDrive 18 i (2014-н.в.) (2014-н.в.)
sDrive 20 i 184 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
xDrive 20 d 163 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
xDrive 20 d 184 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
xDrive 20 d 190 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
xDrive 20 i 184 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
xDrive 28 i 245 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
xDrive 28 i 258 к.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
xDrive 30 d (2014-н.в.) (2014-н.в.)
xDrive 30 d 258 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
xD xDrive 30 d 277 л.с. (2016-2017) (2016-2017)
xDrive 35 d 313 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
xDrive 35 i 306 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
X4 (F26)
M 40 i (2015-н.в.) (2015-н.в.)
xDrive 20 d 190 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
xDrive 20 i 184 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
xDrive 28 i 245 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
xDrive 30 d (2014-н.в.) (2014-н.в.)
xDrive 30 d 249 л.с. (2015-2018) (2015-2018)
xDrive 30 d 258 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
xDrive 30 d 277 л.с. (2014-2018) (2014-2018)
xDrive 35 d 313 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
xDrive 35 i 306 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 727 |
| Виробник | Bosch |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Стан | Новий |
| Висота | 70.8 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Товщина | 20 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Сумісність з моделлю | X3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | BMW |
- Ціна: 2 584 ₴








