
- В наявності
- Код: 78BD2216-2
Диск гальмівний задній BMW X3 (F25) 11-17/X4 (F26) 14-18 (330x20) (з покриттям) (вентилований) (Icer)
2 430 ₴
- +380 (63) 636-48-42lifecell
- Товщина гальмівного диска (мм): 18,4
- Зовнішній діаметр [мм]: 330
- Тип гальмівного диска: вентильований
- Висота [мм]: 71,1
- Діаметр центрування [мм]: 75
- Ø фаски [мм]: 120
- Виконання осі: Rear
- Номер технічної інформації: 78BD2216-2
- перевіркове значення: E1190R02C01049/52402
- Діаметр [мм]: 75
- Товщина [мм]: 20
- Мінімальна товщина [мм]: 18,4
- Розташування/число отворів: 5
- Вага [кг]: 15652
0 986 479 727, 09.B569.11, 102146, 102146, 1110405, 150.3495.20, 150.3495.52, 18153115105, 18207, 197576, 20 93 8577, 23-1261C, 24.0120-0234.1, 24012002341-PCS-MS, 24012002341-PCS-MSP, 24012002341PR-PCS-MS, 24012002341PR-PCS-MSP, 24012002341PR-SET-MS, 24012002341PR-SET-MSP, 24012002341-SET-MS, 24012002341-SET-MSP, 25540z, 3115105, 34 20 6 790 362, 34 20 6 868 936, 38577, 502 381, 562793JC, 58153115105, 6110719, 61455.10, 709-51131, 78BD2216-2, 78RBD22216, 800-1261C, 873107, 873107.0000, 873107.0060, 873107.0080, 873107.6060, 873107.6880, 873107.6980, 8DD 355 119-541, 8DD 355 119-541, 8DD 355 121-801, 8DD 355 121-801, 8DD 355 129-811, 8DD 355 129-811, 9071051, 92256303, ADB114347, ADC1780V, AND6792, BBD5300, BD1637, BD-2216, BG4644C, BMW194, BS7346, CD8038V, DDF2038C, DF 263918, DF1637, DF6352S, LVBD1724, MDC2532, PCD12432, PRD6238, QD8257, RD01203, VKBD 90200 V1
3 Кабріо (E46)
M3 3.2 343 л.с. (2001-н.в.) (2001-н.в.)
X3 (F25)
sDrive 18 d 136 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
sDrive 18 d 143 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
sDrive 18 d 150 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
sDrive 18 i (2014-н.в.) (2014-н.в.)
sDrive 20 i 184 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
xDrive 20 d 163 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
xDrive 20 d 184 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
xDrive 20 d 190 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
xDrive 20 i 184 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
xDrive 28 i 245 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
xDrive 28 i 258 к.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
xDrive 30 d (2014-н.в.) (2014-н.в.)
xDrive 30 d 258 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
xDrive 35 d 313 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
xDrive 35 i 306 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
X4 (F26)
M 40 i (2015-н.в.) (2015-н.в.)
xDrive 20 d 190 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
xDrive 20 i 184 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
xDrive 28 i 245 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
xDrive 30 d (2014-н.в.) (2014-н.в.)
xDrive 30 d 249 л.с. (2015-2018) (2015-2018)
xDrive 30 d 258 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
xDrive 30 d 277 л.с. (2014-2018) (2014-2018)
xDrive 35 d 313 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
xDrive 35 i 306 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 78BD2216-2 |
| Виробник | Icer |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Стан | Новий |
| Висота | 71.1 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Діаметр диска | 75 мм |
| Сумісність з моделлю | 3, X3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | BMW |
- Ціна: 2 430 ₴




