
- В наявності
- Код: 315 523 0054/PD
Диск тормозной задний BMW X3 (E83) 2.0-3.0/2.0-3.0d 03-11 (320x22) (Meyle) 315 523 0054/PD
2 749 ₴
- +380 (63) 636-48-42lifecell
- Сторона встановлення: Задній міст
- Зовнішній діаметр [мм]: 320
- Висота [мм]: 79,7
- Товщина гальмівного диска (мм): 22
- Мінімальна товщина [мм]: 20,4
- Діаметр центрування [мм]: 75
- Ø фаски [мм]: 120
- Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм]: 16,5
- Кількість отворів: 5
- Тип гальмівного диска: вентильований
- Поверхня: оцинкована
- Додатковий артикул/додаткова інформація 2: з гвинтами
- необхідна кількість: 2
1463204400, 17598, 19-1949, 19-1949SPORT, 20 92 4809, 201565, 23-0813C, 24012202241-PCS-MS, 24012202241-PCS-MSP, 24012202241PR-PCS-MS, 24012202241PR-PCS-MSP, 24012202241-SET-MS, 24012202241-SET-MSP, 24809, 25300z, 3 332 217, 311565, 34 21 3 332 217, 501 193, 562327CH-1, 562327J, 562327JC, 5815201565, 5815311565, 600333, 6043882, 6110639, 75800, 800-813C, 82B0197, 8DD 355 112-251, 8DD 355 112-251, 8DD 355 128-491, 8DD 355 128-491, 9071225, 92141600, 92141603, ADB114346, ADC1720V, AND6253, BBD5136, BDR2235.20, BN-1338, BS7070, CD7297V, DDF1297, DDF1297C-1, DF 263919, DF1078, DF4388, DP1010.11.1354, FBD177, LVBD1181Z, MDC1720, QD4561, RD00088, RT 20395, RT 20395-GL, RT 20395-GL T3, RT 20395-GL T5, RT 20395-GL T6, RT 20395-GL T9, SKBD-0020201, V20-80064
X3 (E83)
2.0 d 150 л.с. (2004-н.в.) (2004-н.в.)
2.0 d 177 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
2.0 i 150 л.с. (2005-н.в.) (2005-н.в.)
2.5 i 192 л.с. (2004-н.в.) (2004-н.в.)
2.5 si 218 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
3.0 d 204 л.с. (2004-н.в.) (2004-н.в.)
3.0 d 218 л.с. (2004-н.в.) (2004-н.в.)
3.0 i xDrive 231 л.с. (2004-н.в.) (2004-н.в.)
3.0 sd 286 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
3.0 si 272 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
xDrive 18 d 143 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
xDrive 20 d 163 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
xDrive 20 d 177 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
xDrive 20 i 150 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
xDrive 25 i 218 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
xDrive 30 d 211 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
xDrive 30 d 218 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
xDrive 30 i 272 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
xDrive 35 d 286 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 315 523 0054/PD |
| Виробник | Meyle |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Стан | Новий |
| Висота | 79.7 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 16.5 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Товщина | 22 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з моделлю | X3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | BMW |
- Ціна: 2 749 ₴






