
- В наявності
- Код: 92141603
Диск гальмівний задній BMW X3 (E83) 03-11 (320x22) PRO (Textar) 92141603
3 603 ₴
- +380 (63) 636-48-42lifecell
- Тип гальмівного диска: із зовнішньою вентиляцією
- Зовнішній діаметр [мм]: 320
- Товщина гальмівного диска (мм): 22
- Висота [мм]: 79,6
- Мінімальна товщина [мм]: 20,4
- Поверхня: з покриттям
- Внутрішній діаметр: 185
- Ø фаски [мм]: 120
- Діаметр центрування [мм]: 75
- Розташування/число отворів: 05/06
- Додатковий артикул/додаткова інформація 2: без колісної крепної осі
- Довжина паковання [см]: 35
- Ширина паковання [см]: 33,5
- Висота паковання [см]: 17,5
- Вес [кг]: 8,2
0 986 479 166, 09.9573.10, 09.9573.11, 09.9573.1X, 1032594, 1110321, 150.3432.20, 17598, 19-1949, 19-1949SPORT, 197251, 20 92 4809, 231-04-110, 24.0122-0224.1, 24.0322-0224.1, 24012202241-PCS-MS, 24012202241-PCS-MSP, 24012202241PR-PCS-MS, 24012202241PR-PCS-MSP, 24012202241-SET-MS, 24012202241-SET-MSP, 24809, 24932, 24932 V, 24932 X, 25300z, 25788C, 311565, 315 523 0054, 315 523 0054/PD, 3332217, 34213332217, 360406004500, 360406004501, 360406004502, 361302040464, 501 193, 53440, 562327CH-1, 562327J, 562327JC, 5815311565, 600333, 6020-1451K-SX, 6020-1451-SX, 6043882, 6052760, 61-00-0126, 61-00-0126C, 610126, 610126C, 6106049, 6110639, 61943AP, 6979 10, 6979.10, 6979.10, 75800, 8120 11170C, 82B0197, 8DD 355 112-251, 8DD 355 112-251, 8DD 355 128-491, 8DD 355 128-491, 9081043, 92141600, ADB114346, ADC1720V, AND6253, B130449, B2019VR, B2019VR, BBD5136, BD-2218, BDC5508, BDR2235.20, BG3943, BMW141, BN-1338, BS 8551, BS-5783, BS7070B, BS-7598C, BSG 15-210-028, BV 8551, CD7297V, D6979.10, DDF1297, DDF1297C-1, DF 263919, DF4388, DP-0126, DP-0126C, DP1010.11.1354, FBD177, FO 4079, GDB122224, K010664, K210664, LVBD1181Z, MDC1720, QD4561HC, RD00088, RT 20395, RT 20395-GL, RT 20395-GL T3, RT 20395-GL T5, RT 20395-GL T6, RT 20395-GL T9, SKBD-0020201, V20-80064, V805
X3 (E83)
2.0 d 150 л.с. (2004-н.в.) (2004-н.в.)
2.0 d 177 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
2.0 i 150 л.с. (2005-н.в.) (2005-н.в.)
2.5 i 192 л.с. (2004-н.в.) (2004-н.в.)
2.5 si 218 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
3.0 d 204 л.с. (2004-н.в.) (2004-н.в.)
3.0 d 218 л.с. (2004-н.в.) (2004-н.в.)
3.0 i xDrive 231 л.с. (2004-н.в.) (2004-н.в.)
3.0 sd 286 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
3.0 si 272 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
xDrive 18 d 143 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
xDrive 20 d 163 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
xDrive 20 d 177 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
xDrive 20 i 150 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
xDrive 25 i 218 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
xDrive 30 d 211 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
xDrive 30 d 218 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
xDrive 30 i 272 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
xDrive 35 d 286 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92141603 |
| Виробник | Textar |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Стан | Новий |
| Висота | 79.6 мм |
| Діаметр маточини | 185 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 16.7 мм |
| Товщина | 22 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з моделлю | X3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | BMW |
- Ціна: 3 603 ₴







