
- В наявності
- Код: 92270003
Диск тормозной задний BMW 5 (F07/F11)/ 7(F01/F02/F03/F04) 08-17 (370x24) PRO (Textar) 92270003
4 934 ₴
+380 (99) 772-39-67
МТС
- +380 (63) 636-48-42lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск гальмівний (задній) BMW 5 (F07/F11)/ 7(F01/F02/F03/F04) 08-17 (370x24) PRO (Textar) 92270003
Характеристики:
- Тип гальмівного диска: вентильований
- Зовнішній діаметр [мм]: 370
- Товщина гальмівного диска (мм): 24
- Висота [мм]: 69
- Мінімальна товщина [мм]: 22,4
- Поверхня: з покриттям
- Ø фаски [мм]: 120
- Діаметр центрування [мм]: 75
- Розташування/число отворів: 05/06
- Додатковий артикул/додаткова інформація 2: без колісної крепної осі
- Довжина паковання [см]: 42
- Ширина упаковки [см]: 40,5
- Висота паковання [см]: 9
- Вес [кг]: 10,8
Оригінальні номери:
0 986 479 730, 08.34.145, 09.C314.11, 142.1595, 150.2916.20, 18257, 24.0124-0241.1, 25509 V, 315 523 0057/PD, 34216775291, 563515JC-1, 6063115, 61-00-0125, 61-00-0125C, 610125, 610125C, 61599 10, 61599.10, 61599.10, 6775291, 8120 111021C, 82B1651, 8DD 355 125-091, 8DD 355 125-091, BBD6089S, BD-3544, BG9078C, BN-1328, BV 9119, D61599.10, DDF2036C-1, DF6311S, DP-0125, DP-0125C, MDC2733, PRD6233
0 986 479 730, 08.34.145, 09.C314.11, 142.1595, 150.2916.20, 18257, 24.0124-0241.1, 25509 V, 315 523 0057/PD, 34216775291, 563515JC-1, 6063115, 61-00-0125, 61-00-0125C, 610125, 610125C, 61599 10, 61599.10, 61599.10, 6775291, 8120 111021C, 82B1651, 8DD 355 125-091, 8DD 355 125-091, BBD6089S, BD-3544, BG9078C, BN-1328, BV 9119, D61599.10, DDF2036C-1, DF6311S, DP-0125, DP-0125C, MDC2733, PRD6233
Застосування:Alpina
Bmw
B7 (F01, F02)
4.4 BiTurbo 507 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
Bmw
5 Gran Turismo (F07)
550 i 408 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
550 i 449 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
550 i xDrive 408 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
550 i xDrive 449 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
7 (F01, F02, F03, F04)
750 d xDrive 381 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
750 i 408 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
750 i 449 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
750 i xDrive 408 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
750 i xDrive 449 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
760 i 544 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
Active Hybrid 7 465 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
ActiveHybrid 354 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92270003 |
| Виробник | Textar |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Висота | 69 мм |
| Діаметр маточини | 185 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 16.6 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 24 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 7-Series, B7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Alpina, Bmw |
- Ціна: 4 934 ₴







