
- В наявності
- Код: 150.3476.70
Диск гальмівний задній BMW 5 (E60/E61)/6 (E63) 04-10 (R) (370x24) (з покриттям) (з отвором) (вент)
3 131 ₴
+380 (99) 772-39-67
МТС
- +380 (63) 636-48-42lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск гальмівний (задній) BMW 5 (E60/E61)/6 (E63) 04-10 (R) (370x24) (з покриттям) (з отвором) (вент) (Zimmermann) 150.3476.70
Характеристики:
- Тип гальмівного диска: Подвійні гальмівні диски
- Якість: Alu hub floating
- Оброблення: легований/високоуглецевий
- Поверхня: з покриттям
- Зовнішній діаметр [мм]: 370
- Товщина гальмівного диска (мм): 24
- Висота [мм]: 62
- Кількість отворів у диску колеса: 5
- Ø фаски [мм]: 120
- Діаметр центрування [мм]: 75
- парні номери артикулів: 150.3475.70
- перевіркове значення: ECE R90 APPROVED
- Мінімальна товщина [мм]: 22,4
- Вес [кг]: 9,60
- Розташування/число отворів: 7/5
Оригінальні номери:
18057, 24.0124-0234.2, 3421 2 282 808, 8120 111029, ADC2872VR
18057, 24.0124-0234.2, 3421 2 282 808, 8120 111029, ADC2872VR
Застосування:Bmw
5 (E60)
M 507 л.с. (2004-2010) (2004-2010)
5 Touring (E61)
M 507 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
6 (E63)
M 507 л.с. (2005-н.в.) (2005-н.в.)
6 Кабріо (E64)
M 507 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 150.3476.70 |
| Виробник | Zimmermann |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Стан | Новий |
| Висота | 62 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 24 мм |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | BMW |
- Ціна: 3 131 ₴







