
- В наявності
- Код: 150.3461.20
Диск гальмівний задній BMW 5 (E60/E61)/6 (E63) 03-10 (345x24) (з покриттям) (вентилований) (Zimmermann)
3 126 ₴
- +380 (63) 636-48-42lifecell
- Тип гальмівного диска: із зовнішньою вентиляцією
- Оброблення: Високовуглецевий
- Поверхня: з покриттям
- Зовнішній діаметр [мм]: 345
- Товщина гальмівного диска (мм): 24
- Висота [мм]: 63
- Кількість отворів у диску колеса: 5
- Ø фаски [мм]: 120
- Діаметр центрування [мм]: 75
- перевіркове значення: KBA 60787
- Мінімальна товщина [мм]: 22,4
- Вес [кг]: 9,4
- Розташування/число отворів: 6/5
0 986 479 729, 0 986 479 E13, 09.C418.13, 103437, 104807, 142.1075, 150.3461.32, 150.3461.52, 150.3461.54, 150.3461.55, 15015C, 18001, 1815341591, 19-3517HC, 19-3517HCSPORT, 20 10 4807, 20105 Z, 24.0124-0201.2, 341591, 3421 6 763 827, 383 523 1002/PD, 52697, 563069JC, 5815341591, 600348, 6066245, 61961 10, 61961.10, 61961.10, 78BD3403-2, 78RBD23403, 8120 111025C, 82B0529, 8DD 355 119-341, 8DD 355 119-341, 92182503, ADB114369, ADC1749V, AND7324, BBD7000S, BD-3403, BN-1319, BS7241HB, BZ 8128, CD8154V, D61961.10, DDF2154C, DF6624S, HPD 1075, LVBD1604, NBD1591, PRD6255, RD01522, RT 71007HP, RT 71007HP-GL, RT 71007HP-GL T3, RT 71007HP-GL T5, RT 71007HP-GL T6, RT 71007HP-GL T9, SKBD-0022281, V20-80085
5 (E60)
525 d 197 л.с. (2007-2010) (2007-2010)
525 i 218 л.с. (2007-2010) (2007-2010)
530 d 218 л.с. (2003-2010) (2003-2010)
530 d 231 л.с. (2003-2010) (2003-2010)
530 d 235 л.с. (2007-2010) (2007-2010)
530 i 258 л.с. (2005-2010) (2005-2010)
535 d 272 л.с. (2004-2010) (2004-2010)
535 d 286 л.с. (2007-2010) (2007-2010)
540 i 306 л.с. (2005-2010) (2005-2010)
545 i 333 л.с. (2003-2010) (2003-2010)
550 i 367 л.с. (2005-2010) (2005-2010)
5 Touring (E61)
525 i 218 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
530 d 218 л.с. (2004-н.в.) (2004-н.в.)
530 d 231 л.с. (2005-н.в.) (2005-н.в.)
530 d 235 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
530 i 272 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
535 d 272 л.с. (2004-н.в.) (2004-н.в.)
535 d 286 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
545 i 333 л.с. (2004-н.в.) (2004-н.в.)
550 i 367 л.с. (2005-н.в.) (2005-н.в.)
6 (E63)
635 d 286 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
645 Ci 333 л.с. (2004-н.в.) (2004-н.в.)
650 i 367 л.с. (2005-н.в.) (2005-н.в.)
6 Кабріо (E64)
635 d 286 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
645 Ci 333 л.с. (2004-н.в.) (2004-н.в.)
650 i 367 л.с. (2005-н.в.) (2005-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 150.3461.20 |
| Виробник | Zimmermann |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Стан | Новий |
| Висота | 63 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 24 мм |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | BMW |
- Ціна: 3 126 ₴




