
- В наявності
- Код: 315 523 0058
Диск гальмівний задній BMW 5 (E39) 95-03 (298x20) (Meyle) 315 523 0058
1 642 ₴
- +380 (63) 636-48-42lifecell
- Сторона встановлення: Задній міст
- Зовнішній діаметр [мм]: 298
- Висота [мм]: 61,3
- Товщина гальмівного диска (мм): 20
- Мінімальна товщина [мм]: 18,4
- Діаметр центрування [мм]: 75
- Ø фаски [мм]: 120
- Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм]: 14,5
- Кількість отворів: 5
- Тип гальмівного диска: вентильований
- необхідна кількість: 2
1 163 153, 1 164 175, 1 164 840, 16340, 17162, 19-0800, 19-0800MAX, 19-0800SPORT, 20 91 7162, 201539, 23-0398C, 24012001541-PCS-MS, 24012001541-PCS-MSP, 24012001541PR-PCS-MS, 24012001541PR-PCS-MSP, 24012001541SE-SET-MS, 24012001541SE-SET-MSP, 24012001541-SET-MS, 24012001541-SET-MSP, 311539, 34 21 1 163 153, 34 21 1 164 175, 34 21 1 164 840, 34 21 6 767 060, 562036CH, 562036J, 562036JC, 5815201539, 5815311539, 6 767 060, 601539, 6020-1539VK-SX, 6020-1539V-SX, 6027832, 6110118, 800-398C, 8120 11135C, 82B0162, 8DD 355 104-611, 8DD 355 104-611, 8DD 355 127-261, 8DD 355 127-261, 9072192, 92075100, 92075103, ADB114343, ADC1733V, AND6437, BDR1754.20, BN-1010, BS4677, CD6836V, DDF836, DDF836C, DF2783, DF476, DP1010.11.0712, LVBE123Z, MDC1054, PCD11242, QD8862, RD00064, RT 2497, RT 2497-GL, RT 2497-GL T3, RT 2497-GL T5, RT 2497-GL T6, RT 2497-GL T9, SKBD-0020166, V123, V20-80027
5 (E39)
520 d 136 л.с. (2000-2003) (2000-2003)
520 i 136 л.с. (1999-2003) (1999-2003)
520 i 150 л.с. (1996-2000) (1996-2000)
520 i 170 л.с. (2000-2003) (2000-2003)
523 i 170 л.с. (1995-2000) (1995-2000)
525 d 163 л.с. (2000-2003) (2000-2003)
525 i 192 л.с. (2000-2003) (2000-2003)
525 td 116 л.с. (1997-2003) (1997-2003)
525 tds 143 л.с. (1996-2003) (1996-2003)
528 i 193 л.с. (1995-2000) (1995-2000)
530 d 184 л.с. (1998-2000) (1998-2000)
530 d 193 л.с. (2000-2003) (2000-2003)
530 i 231 л.с. (2000-2003) (2000-2003)
535 i 235 л.с. (1996-1999) (1996-1999)
535 i 245 л.с. (1999-2003) (1999-2003)
540 i 286 л.с. (1996-2003) (1996-2003)
5 Touring (E39)
520 d 136 л.с. (2000-2003) (2000-2003)
520 i 136 л.с. (1999-2004) (1999-2004)
520 i 150 л.с. (1997-2000) (1997-2000)
520 i 170 л.с. (2000-2004) (2000-2004)
523 i 170 л.с. (1997-2000) (1997-2000)
525 d 163 л.с. (2000-2004) (2000-2004)
525 i 192 л.с. (2000-2004) (2000-2004)
525 tds 143 л.с. (1997-2004) (1997-2004)
528 i 193 л.с. (1997-2000) (1997-2000)
530 d 184 л.с. (1998-2000) (1998-2000)
530 d 193 л.с. (2000-2004) (2000-2004)
530 i 231 л.с. (2000-2004) (2000-2004)
540 i 286 л.с. (1997-2004) (1997-2004)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 315 523 0058 |
| Виробник | Meyle |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Стан | Новий |
| Висота | 61.3 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 14.5 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Товщина | 20 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | BMW |
- Ціна: 1 642 ₴





