
- В наявності
- Код: 315 523 0041/PD
Диск гальмівний задній BMW 3 (E36/E46) 95-05 (276x19) (Meyle) 315 523 0041/PD
1 832 ₴
- +380 (63) 636-48-42lifecell
- Сторона встановлення: Задній міст
- Зовнішній діаметр [мм]: 276
- Висота [мм]: 60
- Товщина гальмівного диска (мм): 19
- Мінімальна товщина [мм]: 17,4
- Діаметр центрування [мм]: 75
- Ø фаски [мм]: 120
- Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм]: 14,5
- Кількість отворів: 5
- Тип гальмівного диска: вентильований
- Поверхня: оцинкована
- Додатковий артикул/додаткова інформація 2: з гвинтами
- необхідна кількість: 2
1 162 315, 1 165 211, 1 165 211, 1110187, 12324, 1463203200, 16339, 19-0846, 19-0846MAX, 19-0846SPORT, 20 91 2324, 201535, 23-0450C, 24011901071-PCS-MS, 24011901071-PCS-MSP, 24011901071PR-PCS-MS, 24011901071PR-PCS-MSP, 24011901071PR-SET-MS, 24011901071PR-SET-MSP, 24011901071SE-SET-MS, 24011901071SE-SET-MSP, 24011901071-SET-MS, 24011901071-SET-MSP, 311535, 34 21 1 162 315, 34 21 1 165 211, 34 21 1 165 211, 34 21 6 855 155, 34 21 6 864 903, 500 577, 562003CH, 562003J, 562003JC, 5815201535, 5815311535, 6 855 155, 6 864 903, 601502, 6027672, 6110065, 800-450C, 82B0097, 8DD 355 104-281, 8DD 355 104-281, 92072400, 92072403, ADB114359, ADC1704V, AND6113, BBD5077, BD0550, BDR1755.20, BN-1299, BR-9485-C, BS4536, CD6831V, DDF831, DDF831C, DF 263903, DF2767, DF550, DP1010.11.0781, FR1090V, LVBE163, MDC1053C, P331-063, PCD10752, QD4479, QD4479HC, RD00060, RN1963, RT 2789, RT 2789-GL, RT 2789-GL T3, RT 2789-GL T5, RT 2789-GL T6, RT 2789-GL T9, SKBD-0020099, TX 71-57, V20-80042, WGR0831-1
3 (E36)
323 i 170 л.с. (1995-1998) (1995-1998)
328 i 193 л.с. (1995-1998) (1995-1998)
3 (E46)
316 i 105 л.с. (1998-2005) (1998-2005)
316 i 115 л.с. (2002-2005) (2002-2005)
318 d 116 л.с. (2001-2003) (2001-2003)
318 d 116 л.с. (2003-2005) (2003-2005)
318 i 118 л.с. (1998-2001) (1998-2001)
318 i 143 л.с. (2001-2005) (2001-2005)
320 d 136 л.с. (1998-2001) (1998-2001)
320 i 150 л.с. (1998-2000) (1998-2000)
320 i 170 л.с. (2000-2005) (2000-2005)
323 i 170 л.с. (1998-2000) (1998-2000)
3 Compact (E46)
316 ti 115 л.с. (2001-2005) (2001-2005)
318 td 115 л.с. (2003-2005) (2003-2005)
318 ti 143 л.с. (2001-2005) (2001-2005)
3 Touring (E36)
323 i 170 л.с. (1995-1999) (1995-1999)
328 i 193 л.с. (1995-1999) (1995-1999)
3 Touring (E46)
316 i 115 л.с. (2002-2005) (2002-2005)
318 d 115 л.с. (2002-2005) (2002-2005)
318 d 116 л.с. (2003-2005) (2003-2005)
318 i 118 л.с. (1999-2001) (1999-2001)
318 i 143 л.с. (2001-2005) (2001-2005)
320 d 136 л.с. (2000-2001) (2000-2001)
320 d 150 л.с. (2001-2005) (2001-2005)
320 i 150 л.с. (1999-2000) (1999-2000)
320 i 170 л.с. (2000-2005) (2000-2005)
3 Кабріо (E36)
323 i 170 л.с. (1995-1999) (1995-1999)
328 i 193 л.с. (1995-1999) (1995-1999)
3 Кабріо (E46)
318 Ci 143 л.с. (2001-н.в.) (2001-н.в.)
318 Ci 150 л.с. (2005-н.в.) (2005-н.в.)
3 Купе (E36)
318is 193 л.с. (1995-1999) (1995-1999)
323 i 170 л.с. (1995-1999) (1995-1999)
3 Купе (E46)
318 Ci 143 л.с. (2001-н.в.) (2001-н.в.)
318 Ci 150 л.с. (2005-н.в.) (2005-н.в.)
320 Ci 150 л.с. (1999-2000) (1999-2000)
320 Ci 170 л.с. (2000-н.в.) (2000-н.в.)
323 Ci 170 л.с. (1999-2000) (1999-2000)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 315 523 0041/PD |
| Виробник | Meyle |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Стан | Новий |
| Висота | 60 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 14.5 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Товщина | 19 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | BMW |
- Ціна: 1 832 ₴





