
- В наявності
- Код: 0 986 478 034
Диск гальмівний задній BMW 3 (E30) 82-94 (258x10) (Bosch) 0 986 478 034
1 185 ₴
- +380 (63) 636-48-42lifecell
- Зовнішній діаметр [мм]: 258
- Товщина гальмівного диска (мм): 10
- Мінімальна товщина [мм]: 8,4
- Висота [мм]: 60,1
- Ø фаски [мм]: 100
- Тип гальмівного диска: суцільний
- Діаметр центрування [мм]: 62
- Кількість отворів: 4
- Поверхня: промащений
- виконує норми ЕЕК: ECE-R90
- Діаметр отвору до [мм]: 14,5
04091, 08.34.018, 08.3947.24, 10111 E, 103186, 150.1129.20, 150.1129.52, 15719, 15719C, 15726, 1618873380, 19-2663, 19-2663SPORT, 20 90 4091, 201510, 23-0084, 24.0110-0150.1, 24.0310-0150.1, 311510, 315 523 3001, 34 21 1 119 581, 34 21 1 122 282, 34 21 6 755 407, 34 21 6 755 408, 360406015200, 500 557, 5119, 51994, 561132CH, 561132JC, 561132JC, 5815201510, 5815311510, 6 755 407, 6 755 408, 601560, 6015614, 6052500, 6197 00, 6197.00, 78BD81-2, 78BD29581, 80084, 8120113, 8120113 82B0725, 873007, 8DD 355 100-351, 8DD 355 100-351, 9082462, 92019200, ADB114390, ADC1715, AND6567, B2131P, B2131P, BD0093, BDC3288, BG2202, BS 7271, BS-1970C, BS3288B, C4B000ABE, CD6093S, D6197.00, DBD093, DDF093, DF093, DF1561, FO 2070, LVBD349, MDC470, NBD105, PCD13372, PRD5131, RT 1048, RT 1048-GL, RT 1048-GL T3, RT 1048-GL T5, RT 1048-GL T6, RT 1048-GL T9, SKBD-0022875, V20-40019
3 (E21)
323 i 143 л.с. (1978-1982) (1978-1982)
3 (E30)
316 (Ecotronic) 90 л.с. (1983-1990) (1983-1990)
316 90 л.с. (1982-1987) (1982-1987)
316 i 100 л.с. (1987-1991) (1987-1991)
316 i 102 л.с. (1987-1988) (1987-1988)
316 i 102 л.с. (1988-1991) (1988-1991)
318 i 102 л.с. (1984-1988) (1984-1988)
318 i 105 л.с. (1982-1987) (1982-1987)
318 i 113 л.с. (1987-1991) (1987-1991)
318 i 115 л.с. (1987-1991) (1987-1991)
318 is 136 л.с. (1989-1991) (1989-1991)
320 i 125 л.с. (1982-1985) (1982-1985)
320 i 129 л.с. (1985-1991) (1985-1991)
323 i 139 л.с. (1982-1983) (1982-1983)
323 i 150 л.с. (1983-1986) (1983-1986)
324 d 86 л.с. (1985-1991) (1985-1991)
324 td 115 л.с. (1987-1991) (1987-1991)
325 e 122 л.с. (1983-1988) (1983-1988)
325 e 2.7 129 л.с. (1985-1987) (1985-1987)
325 i 170 л.с. (1986-1991) (1986-1991)
325 i 171 л.с. (1983-1989) (1983-1989)
3 Touring (E30)
316 i 100 л.с. (1991-1994) (1991-1994)
316 i 102 л.с. (1991-1994) (1991-1994)
318 i 113 л.с. (1989-1994) (1989-1994)
318 i 115 л.с. (1987-1991) (1987-1991)
320 i 129 л.с. (1988-1991) (1988-1991)
324 td 115 л.с. (1988-1993) (1988-1993)
325 i 170 л.с. (1987-1993) (1987-1993)
3 Кабріо (E30)
318 i 113 л.с. (1990-1993) (1990-1993)
320 i 129 л.с. (1986-1993) (1986-1993)
325 i 170 л.с. (1987-1993) (1987-1993)
325 i 171 л.с. (1985-1987) (1985-1987)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 478 034 |
| Виробник | Bosch |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Стан | Новий |
| Висота | 60.1 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Товщина | 10 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | BMW |
- Ціна: 1 185 ₴






