
- В наявності
- Код: 315 523 0030/PD
Диск тормозной задний BMW 1 (F20/F21)/ 2 (F22/F23) 1.8d 11- (290x9.4mm) (Meyle) 315 523 0030/PD
1 695 ₴
- +380 (63) 636-48-42lifecell
- Сторона встановлення: Задній міст
- Зовнішній діаметр [мм]: 290
- Висота [мм]: 66
- Товщина гальмівного диска (мм): 11
- Мінімальна товщина [мм]: 9,4
- Діаметр центрування [мм]: 75
- Ø фаски [мм]: 120
- Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм]: 16,5
- Кількість отворів: 5
- Тип гальмівного диска: суцільний
- Поверхня: оцинкована
- Додатковий артикул/додаткова інформація 2: з гвинтами
- необхідна кількість: 2
18134, 19-3219, 19-3219SPORT, 20 93 9113, 2015102, 23-1366C, 24011101751-PCS-MS, 24011101751-PCS-MSP, 24011101751PR-PCS-MS, 24011101751PR-PCS-MSP, 24011101751PR-SET-MS, 24011101751PR-SET-MSP, 24011101751-SET-MS, 24011101751-SET-MSP, 25563z, 25767C, 3115102, 34 21 6 792 225, 39113, 501 903, 5560, 562905JC, 58152015102, 58153115102, 6 792 225, 600312, 6061374, 6110674, 800-1366C, 82B0806, 8DD 355 120-231, 8DD 355 120-231, 9072096, 92261003, ADB114330, ADC1778, AE0945, AND6416, BBD5265, BDR2623.10, BN-1291, BS-5910, BS7344, CD8197S, DDF2197C, DF 261009, DF1653, DF6137, DP1010.11.1563, FBD540, LVBD1645, MDC2557, PCD11582, QD3649, RD01201, SKBD-0022956, V20-40038, VKBD 90107 S2
1 (F20)
114 d 95 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
114 d 95 л.с. (2015-2019) (2015-2019)
114 i 102 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
116 d 116 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
116 d 116 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
116 d 116 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
116 i (2015-н.в.) (2015-н.в.)
116 i 136 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
118 d 136 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
118 d 143 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
118 d 150 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
118 d xDrive 143 л.с. (2013-н.в.) (2013-н.в.)
118 d xDrive 150 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
118 i (2015-н.в.) (2015-н.в.)
118 i 136 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
118 i 170 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
120 i 177 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
120 i 184 л.с. (2016-2019) (2016-2019)
125 d 224 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1 (F21)
114 d 95 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
114 d 95 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
114 i 102 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
116 d 116 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
116 d 116 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
116 d 116 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
116 i (2015-н.в.) (2015-н.в.)
116 i 136 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
118 d 136 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
118 d 143 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
118 d 150 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
118 d xDrive 143 л.с. (2013-н.в.) (2013-н.в.)
118 d xDrive 150 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
118 i (2015-н.в.) (2015-н.в.)
118 i 136 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
118 i 170 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
120 i 177 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2 Кабріолет (F23)
218 d (2015-н.в.) (2015-н.в.)
218 i 136 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2 Купе (F22, F87)
218 d (2015-н.в.) (2015-н.в.)
218 d 136 л.с. (2014-2021) (2014-2021)
218 d 143 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
218 i 136 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
220 d 163 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 315 523 0030/PD |
| Виробник | Meyle |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Стан | Новий |
| Висота | 66 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 16.5 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Товщина | 11 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | BMW |
- Ціна: 1 695 ₴






