
- В наявності
- Код: 0 986 479 259
Диск гальмівний задній Audi Q7 06-/Porsche Cayenne/VW Touareg 03-10 (358x28) (з покриттям) (вент.) (Bosch) 0 986
3 838 ₴
- +380 (63) 636-48-42lifecell
- Зовнішній діаметр [мм]: 358
- Товщина гальмівного диска (мм): 28
- Мінімальна товщина [мм]: 26
- Висота [мм]: 73,5
- Ø фаски [мм]: 130
- Тип гальмівного диска: вентильований
- Діаметр центрування [мм]: 85
- Кількість отворів: 5
- Поверхня: з покриттям
- Оброблення: легований/високоуглецевий
- виконує норми ЕЕК: ECE-R90
- Діаметр отвору до [мм]: 15,4
09.9871.11, 103277, 114 562, 115 523 0034/PD, 1163214800, 142.1185, 17824, 19-2264, 19-2264SPORT, 197051, 2047138, 24.0128-0169.1, 24012801691-PCS-MS, 24012801691-PCS-MSP, 24012801691PR-PCS-MS, 24012801691PR-PCS-MSP, 24012801691-SET-MS, 24012801691-SET-MSP, 25135 V, 25956HPS, 28161, 30 92 8161, 3147138, 562513JC, 562513JC-1, 58152047138, 58153147138, 600.3239.20, 600.3239.54, 600.3239.55, 600.3239.55, 600232, 60232, 602102, 7L 615 601 A, 7L8 615 601 A, 7L8 615 601 D, 7L8 615 601 D, 7L8 615 601 E, 7L8 615 601 E, 8120 291021C, 82B0620, 871141, 8DD 355 129-721, 8DD 355 129-721, 9081324, 92151403, 955 352 401 50, 955 352 401 51, 955 352 403 00, 958 352 401 50, AD0999, ADC2820V, ADV184389, AND6997, BBD5926S, BD-3344, BDC5702, BDR2489.20, BG4070, BN-1278, BS7228HB, BS-8900C, BV 8744, C4A029ABE, C4A029ABE-P, CD7855V, D61302.10, DDF1855, DDF1855C, DF4759S, FO 4075, FR0870V, HPD 1185, LVBD1366Z, MDC2229, NBD1667, P2014V, P2014V, PRD6128, QD0110HC, RN1738, RT 20389, RT 20389-GL, RT 20389-GL T3, RT 20389-GL T5, RT 20389-GL T6, RT 20389-GL T9, SKBD-0022478, V10-80010, V226
Q7 (4L)
3.0 TDI 211 л.с. (2006-2010) (2006-2010)
3.0 TDI 224 л.с. (2009-2012) (2009-2012)
3.0 TDI 233 л.с. (2006-2008) (2006-2008)
3.0 TDI 240 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
3.0 TDI 245 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
3.0 TFSI 272 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
3.0 TFSI 280 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
3.0 TFSI 333 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
3.6 FSI 280 л.с. (2006-2010) (2006-2010)
4.2 FSI 350 л.с. (2006-2010) (2006-2010)
4.2 TDI 326 л.с. (2007-2009) (2007-2009)
4.2 TDI 340 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
6.0 TDI 500 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
Porsche
Cayenne
3.0 Diesel 239 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
3.6 300 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
3.6 GTS 440 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
4.2 S Diesel 382 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
4.8 GTS 420 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
4.8 S 400 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
4.8 Turbo 500 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
4.8 Turbo 520 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
4.8 Turbo 540 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
4.8 Turbo S 550 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
4.8 Turbo S 570 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
Cayenne (955)
3.0 TDI 240 л.с. (2009-2010) (2009-2010)
3.2 241 л.с. (2003-2007) (2003-2007)
3.2 250 л.с. (2003-2007) (2003-2007)
3.6 290 л.с. (2007-2010) (2007-2010)
GTS 405 л.с. (2007-2010) (2007-2010)
S 385 л.с. (2007-2010) (2007-2010)
S 4.5 340 л.с. (2002-2007) (2002-2007)
Turbo 450 л.с. (2002-2007) (2002-2007)
Turbo S 4.5 500 л.с. (2004-2007) (2004-2007)
Turbo S 4.8 540 л.с. (2007-2010) (2007-2010)
Turbo S 4.8 550 л.с. (2008-2010) (2008-2010)
Turbo S 500 л.с. (2007-2010) (2007-2010)
Turbo S 521 л.с. (2006-2007) (2006-2007)
Volkswagen
Touareg (7La, 7L6, 7L7)
2.5 R5 TDI 174 л.с. (2003-2010) (2003-2010)
3.0 V6 TDI 225 л.с. (2004-2010) (2004-2010)
3.0 V6 TDI 240 л.с. (2007-2010) (2007-2010)
3.6 V6 FSI 280 л.с. (2005-2010) (2005-2010)
4.2 V8 FSI 350 л.с. (2006-2010) (2006-2010)
5.0 R50 TDI 350 л.с. (2007-2010) (2007-2010)
5.0 V10 TDI 313 л.с. (2002-2010) (2002-2010)
6.0 W12 450 л.с. (2004-2010) (2004-2010)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 259 |
| Виробник | Bosch |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Висота | 73.5 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 130 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Товщина | 28 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Cayenne, Q7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Audi, Porsche, Volkswagen |
- Ціна: 3 838 ₴






