
- В наявності
- Код: 24.0110-0409.1
Диск гальмівний задній Audi Q2 16-/Seat Ateca 16-/VW Golf 08- (272x10) (покриття) (повний) (Ate) 24.0110-0409.1
2 530 ₴
- +380 (63) 636-48-42lifecell
- Зовнішній діаметр [мм]: 272,0
- Товщина гальмівного диска (мм): 10,0
- Мінімальна товщина [мм]: 8,0
- Тип гальмівного диска: суцільний
- Поверхня: з покриттям
- Кількість отворів: 5
- Кількість отворів 2: 9
- Ø фаски [мм]: 112,0
- Висота [мм]: 58,3
- Діаметр центрування [мм]: 65,0
- Внутрішній діаметр: 140,0
- Ø отвори [мм]: 15,2
- Додатковий артикул/додаткова інформація 2: з гвинтами
- перевіркове значення: E1 90R-02C0165/0360
0 986 479 F23, 08.D425.11, 100.3381.20, 10010 V, 115 523 0048/PD, 1163208600, 117 600, 142.1999, 171439, 18589, 23-1863C, 25840C, 33 10 0903, 5Q0 615 601, 5Q0 615 601 B, 5Q0 615 601 B, 600219, 6111033, 800-1863C, 8120 291080C, 8DD 355 131-811, 8DD 355 131-811, 9082640, 92300003, ADBP430012, ADC4009, AE0980, AND7191, B130847, BBD5526, BDC6229, BG5089C, BN-2066, BS-6623, BS7891B, BS-9624C, BV 6178, C4W024ABE-P, CD7328S, DF1863, DF6952, J3310804, LVBD1981, MDC2848C, NBD2026, PCD17462, QD7184, RN2256, RT 12253, RT 12253-GL, RT 12253-GL T3, RT 12253-GL T5, RT 12253-GL T6, RT 12253-GL T9, V10-40101
Q2 (Gab)
1.0 TFSI 115 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
1.4 TFSI 150 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
1.6 TDI 115 л.с. (2016-2018) (2016-2018)
2.0 TDI 150 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 TDI quattro 150 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 TDI quattro 190 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
Seat
Ateca (Kh7)
1.0 TSI 115 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
1.4 TSI 150 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
1.4 TSI 4Drive 150 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
1.6 TDI 115 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 TDI 110 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 TDI 143 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 TDI 150 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 TDI 4Drive 150 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 TDI 4Drive 190 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
Skoda
Karoq (Nu7)
1.4 TSI 150 л.с. (2019-н.в.) (2019-н.в.)
1.5 TSI 150 л.с. (2017-н.в.) (2017-н.в.)
1.5 TSI 4x4 150 л.с. (2017-н.в.) (2017-н.в.)
1.6 SRE 110 л.с. (2020-н.в.) (2020-н.в.)
1.6 TDI 115 л.с. (2017-н.в.) (2017-н.в.)
2.0 TDI 150 л.с. (2017-н.в.) (2017-н.в.)
2.0 TDI 4x4 150 л.с. (2017-н.в.) (2017-н.в.)
2.0 TDI 4x4 190 л.с. (2017-н.в.) (2017-н.в.)
Octavia Iv (Nx3)
1.0 TSI 110 л.с. (2020-н.в.) (2020-н.в.)
1.4 TSI IV RS 245 л.с. (2020-н.в.) (2020-н.в.)
1.6 SRE 110 л.с. (2020-н.в.) (2020-н.в.)
2.0 TDI 116 л.с. (2020-н.в.) (2020-н.в.)
2.0 TDI 143 л.с. (2020-н.в.) (2020-н.в.)
2.0 TDI 150 л.с. (2020-н.в.) (2020-н.в.)
2.0 TDI RS 200 л.с. (2020-н.в.) (2020-н.в.)
2.0 TDI RS 4x4 200 л.с. (2020-н.в.) (2020-н.в.)
Octavia Iv Combi (Nx5)
1.6 SRE 110 л.с. (2020-н.в.) (2020-н.в.)
2.0 TDI 116 л.с. (2019-н.в.) (2019-н.в.)
2.0 TDI 150 л.с. (2019-н.в.) (2019-н.в.)
2.0 TDI 4x4 150 л.с. (2020-н.в.) (2020-н.в.)
2.0 TDI RS 200 л.с. (2020-н.в.) (2020-н.в.)
2.0 TDI RS 4x4 200 л.с. (2020-н.в.) (2020-н.в.)
Volkswagen
T-Roc (A11)
1.5 TSI 150 л.с. (2017-н.в.) (2017-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.0110-0409.1 |
| Виробник | ATE |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Висота | 58.3 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Octavia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Audi, Seat, Skoda, Volkswagen |
- Ціна: 2 530 ₴





