
- В наявності
- Код: 100.3311.20
Диск гальмівний задній Audi A8/VW Phaeton 03-16 (310x22) (з покриттям) (вентильований) (Zimmermann)
2 710 ₴
- +380 (63) 636-48-42lifecell
- Тип гальмівного диска: із зовнішньою вентиляцією
- Оброблення: Високовуглецевий
- Поверхня: з покриттям
- Зовнішній діаметр [мм]: 310
- Товщина гальмівного диска (мм): 22
- Висота [мм]: 42
- Кількість отворів у диску колеса: 5
- Ø фаски [мм]: 112
- Діаметр центрування [мм]: 68
- Мінімальна товщина [мм]: 20
- Вес [кг]: 6,9
- Розташування/число отворів: 7/5
0 986 479 062, 09.A269.11, 100.3311.52, 100.3311.53, 103427, 1110830, 115 523 0033/PD, 17607, 18152047126, 18153147126, 19-2512, 19-2512SPORT, 197725, 2047126, 23-1121C, 24.0122-0212.1, 24012202121PR-PCS-MS, 24012202121PR-PCS-MSP, 25128 V, 25865C, 30 93 6238, 3147126, 36238, 3D0 615 601 D, 4E0 615 601 A, 4E0 615 601 K, 55408, 562518JC, 58152047126, 58153147126, 600223, 6042692, 6050550, 6110588, 61155 10, 61155.10, 61155.10, 61155.10, 8001121C, 812019C, 82B5, 816, 87 355 11-334D 353, 8D 355 113D 355 128-651, 8DD 355 128-651, 9082210, 9082589, 92152303, ADC2609V, ADV184339, AND6691, B130482, BBD4547, BD1684, BDR2349.20, BN-1277, BS7118B, BS7118HB, BV 8737, C4A031ABE, C4A031ABE-P, CD7934V, D61155.10, DDF1934, DDF1934C, DF1684, DF4269, DP1010.11.1438, FO 4112, FR0965V, MDC2063, NBD1261, PRD6135, QD1262, RD01129, RN1839, RT 20654, RT 20654-GL, RT 20654-GL T3, RT 20654-GL T5, RT 20654-GL T6, RT 20654-GL T9, SKBD-0022250, V10-80099
A8 (4E_)
2.8 FSI 210 л.с. (2007-2010) (2007-2010)
3.0 218 л.с. (2003-2006) (2003-2006)
3.0 220 л.с. (2003-2005) (2003-2005)
3.0 TDI quattro 211 л.с. (2003-2010) (2003-2010)
3.0 TDI quattro 233 л.с. (2003-2010) (2003-2010)
3.2 FSI 260 л.с. (2005-2010) (2005-2010)
3.2 FSI quattro 260 л.с. (2005-2010) (2005-2010)
3.7 quattro 280 л.с. (2002-2006) (2002-2006)
4.0 TDI quattro 275 л.с. (2003-2005) (2003-2005)
4.2 FSI quattro 350 л.с. (2006-2010) (2006-2010)
4.2 TDI quattro 320 л.с. (2005-2005) (2005-2005)
4.2 TDI quattro 326 л.с. (2005-2010) (2005-2010)
4.2 quattro 335 л.с. (2002-2010) (2002-2010)
6.0 W12 quattro 450 л.с. (2003-2010) (2003-2010)
S8 450 л.с. (2006-2010) (2006-2010)
Volkswagen
Phaeton (3D_)
3.0 V6 TDI 4motion 224 л.с. (2004-н.в.) (2004-н.в.)
3.0 V6 TDI 4motion 233 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
3.0 V6 TDI 4motion 240 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
3.0 V6 TDI 4motion 245 л.с. (2013-н.в.) (2013-н.в.)
3.2 V6 241 л.с. (2002-н.в.) (2002-н.в.)
3.2 V6 4motion 241 л.с. (2004-н.в.) (2004-н.в.)
3.6 V6 4motion 280 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
4.2 V8 4motion 335 л.с. (2003-н.в.) (2003-н.в.)
5.0 V10 TDI 4motion 313 л.с. (2002-н.в.) (2002-н.в.)
6.0 W12 4motion 420 л.с. (2002-н.в.) (2002-н.в.)
6.0 W12 4motion 450 л.с. (2005-н.в.) (2005-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 100.3311.20 |
| Виробник | Zimmermann |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Висота | 42 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 22 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Phaeton, A8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Audi, Volkswagen |
- Ціна: 2 710 ₴







