
- В наявності
- Код: 100.3313.20
Диск гальмівний задній Audi A8 02-10/VW Phaeton 02-16 (280x22) (з покриттям) (вентилований) (Zimmermann)
1 892 ₴
- +380 (63) 636-48-42lifecell
- Тип гальмівного диска: із зовнішньою вентиляцією
- Оброблення: Високовуглецевий
- Поверхня: з покриттям
- Зовнішній діаметр [мм]: 280
- Товщина гальмівного диска (мм): 22
- Висота [мм]: 42
- Кількість отворів у диску колеса: 5
- Ø фаски [мм]: 112
- Діаметр центрування [мм]: 68
- перевіркове значення: ECE R90 APPROVED
- Мінімальна товщина [мм]: 20
- Вес [кг]: 5,80
- Розташування/число отворів: 7/5
0 986 479 916, 0 986 479 C89, 09.9908.21, 100.3313.52, 115 523 0036/PD, 17529, 186582, 19-0758, 19-0758MAX, 19-0758SPORT, 19-1247, 19-1247SPORT, 22878, 24.0122-0202.1, 25062 V, 30 92 2878, 30 94 3921, 3D0 615 601 E, 43921, 4E0 615 601, 4E0 615 601 E, 4E0 615 601 J, 562514JC, 563095JC, 6028061, 604760, 6066702, 61447 10, 61447.10, 61447.10, 6548 10, 6548.10, 6548.10, 8120 29190C, 82B1002, 8DD 355 113-321, 8DD 355 113-321, 92152203, ADC2608V, ADV1843105, AND6777, B130078, BBD4615, BDRS1731.25, BN-1276, BV 8651, C4W022ABE, C4W022ABE-P, CD7526V, CD7935V, D61447.10, D6548.10, DDF1526, DDF1526C, DDF1935C, DF2806, DF6670, DP1010.11.0708, FO 2325, J3300809, MDC1758, NBD1259, PRD6163, QD7729, RT 21392, RT 21392-GL, RT 21392-GL T3, RT 21392-GL T5, RT 21392-GL T6, RT 21392-GL T9, RT 2485, RT 2485-GL, RT 2485-GL T3, RT 2485-GL T5, RT 2485-GL T6, RT 2485-GL T9, SKBD-0023152, TB217851, TX 70-21
A8 (4E_)
2.8 FSI 210 л.с. (2007-2010) (2007-2010)
3.0 218 л.с. (2003-2006) (2003-2006)
3.0 220 л.с. (2003-2005) (2003-2005)
3.0 TDI quattro 211 л.с. (2003-2010) (2003-2010)
3.0 TDI quattro 233 л.с. (2003-2010) (2003-2010)
3.2 FSI 260 л.с. (2005-2010) (2005-2010)
3.2 FSI quattro 260 л.с. (2005-2010) (2005-2010)
3.7 quattro 280 л.с. (2002-2006) (2002-2006)
4.0 TDI quattro 275 л.с. (2003-2005) (2003-2005)
4.2 FSI quattro 350 л.с. (2006-2010) (2006-2010)
4.2 TDI quattro 320 л.с. (2005-2005) (2005-2005)
4.2 TDI quattro 326 л.с. (2005-2010) (2005-2010)
4.2 quattro 335 л.с. (2002-2010) (2002-2010)
6.0 W12 quattro 450 л.с. (2003-2010) (2003-2010)
S8 450 л.с. (2006-2010) (2006-2010)
Volkswagen
Phaeton (3D_)
3.0 V6 TDI 4motion 224 л.с. (2004-н.в.) (2004-н.в.)
3.0 V6 TDI 4motion 233 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
3.0 V6 TDI 4motion 240 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
3.2 V6 241 л.с. (2002-н.в.) (2002-н.в.)
3.2 V6 4motion 241 л.с. (2004-н.в.) (2004-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 100.3313.20 |
| Виробник | Zimmermann |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Висота | 42 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 22 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Phaeton, A8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Audi, Volkswagen |
- Ціна: 1 892 ₴







