
- В наявності
- Код: 115 523 0045/PD
Диск гальмівний задній Audi A6/A7/A8/Q7/Q8 15- (350x28) (Meyle) 115 523 0045/PD
3 703 ₴
- +380 (63) 636-48-42lifecell
- Сторона встановлення: Задній міст
- Зовнішній діаметр [мм]: 350
- Висота [мм]: 36,2
- Товщина гальмівного диска (мм): 28
- Мінімальна товщина [мм]: 26
- Діаметр центрування [мм]: 68
- Ø фаски [мм]: 112
- Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм]: 6,6
- Кількість отворів: 5
- Тип гальмівного диска: вентильований
- Поверхня: з покриттям
- Додатковий артикул/додаткова інформація 2: з гвинтами
- необхідна кількість: 2
103619, 171510, 18493, 33 10 0930, 4M0 615 601 J, 4M0 615 601 P, 4M0 615 601 P, 6110875, 66151718601, 8DD 355 126-421, 8DD 355 126-421, 92290405, ADBP430046, BDR2812.10, BR-10039-C, BS-6476, CD7327V, DF6750S, MDC2791C, PCD22932, RT 22019, RT 22019-GL, RT 22019-GL T3, RT 22019-GL T5, RT 22019-GL T6, RT 22019-GL T9, V10-40093
A6 (4A2, C8)
50 TFSI e quattro 252 л.с. (2019-н.в.) (2019-н.в.)
55 TFSI e quattro 367 л.с. (2019-н.в.) (2019-н.в.)
55 TFSi Mild Hybrid quattro 340 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
S6 TDI Mild Hybrid quattro 349 л.с. (2019-н.в.) (2019-н.в.)
A6 Allroad (4Ah, C8)
55 TDI Mild Hybrid quattro 349 л.с. (2019-н.в.) (2019-н.в.)
A7 Sportback (4Ka)
55 TFSI Mild Hybrid quattro 340 л.с. (2017-н.в.) (2017-н.в.)
S7 TDI Mild Hybrid quattro 349 л.с. (2019-н.в.) (2019-н.в.)
A8 (4N2, 4N8)
45 TDI quattro (4N2, 4N8) 249 л.с. (2019-н.в.) (2019-н.в.)
50 TDI Mild Hybrid quattro 286 л.с. (2017-н.в.) (2017-н.в.)
50 TFSI Mild Hybrid quattro (4N8) 286 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
55 TFSI Mild Hybrid quattro 340 л.с. (2017-н.в.) (2017-н.в.)
60 TFSI e quattro 449 л.с. (2019-н.в.) (2019-н.в.)
Q7 (4Mb, 4Mg)
2.0 TFSI (2015-н.в.) (2015-н.в.)
3.0 TDI (2015-н.в.) (2015-н.в.)
3.0 TDI e-tron (2015-н.в.) (2015-н.в.)
3.0 TDI quattro 211 л.с. (2015-2019) (2015-2019)
3.0 TFSI (2015-н.в.) (2015-н.в.)
45 TDI Mild Hybrid quattro 231 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
50 TDI Mild Hybrid quattro 286 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
SQ7 TDI quattro 435 л.с. (2016-2019) (2016-2019)
Q8 (4Mn)
45 TDI Mild Hybrid quattro 231 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
45 TDI quattro 249 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
50 TDI Mild Hybrid quattro 286 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
55 TFSI Mild Hybrid quattro 340 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
55 TFSI e quattro 340 л.с. (2020-н.в.) (2020-н.в.)
60 TFSI e quattro 340 л.с. (2020-н.в.) (2020-н.в.)
SQ8 TDI Mild Hybrid quattro 435 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
Volkswagen
Touareg (Cr7)
3.0 eHybrid 4motion 340 л.с. (2020-н.в.) (2020-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 115 523 0045/PD |
| Виробник | Meyle |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Висота | 36.2 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 6.6 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Товщина | 28 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Touareg, A6, A8, Q7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Audi, Volkswagen |
- Ціна: 3 703 ₴








