
- В наявності
- Код: 100.3376.53
Диск гальмівний задній Audi A6/A7/A8/Q7/Q8 15- (350x28) (Zimmermann) 100.3376.53
2 930 ₴
- +380 (63) 636-48-42lifecell
- Тип гальмівного диска: з прорізом
- Оброблення: Високовуглецевий
- Поверхня: з покриттям
- Зовнішній діаметр [мм]: 350
- Товщина гальмівного диска (мм): 28
- Висота [мм]: 36
- Кількість отворів у диску колеса: 5
- Ø фаски [мм]: 112
- Діаметр центрування [мм]: 68
- перевіркове значення: ECE R90 APPROVED
- Мінімальна товщина [мм]: 26
- Вес [кг]: 9,2
- Розташування/число отворів: 6/5
100.3376.20, 100.3376.52, 171510, 18493, 33 10 0930, 4M0 615 601 J, 4M0 615 601 P, 8DD 355 126-421, 8DD 355 126-421, 92290405, ADBP430046, MDC2791C, PCD22932
A6 (4A2, C8)
30 TDI Mild Hybrid 136 л.с. (2019-н.в.) (2019-н.в.)
35 TDI Mild Hybrid 163 л.с. (2019-н.в.) (2019-н.в.)
40 TDI Mild Hybrid 204 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
45 TDI Mild Hybrid quattro 211 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
45 TDI Mild Hybrid quattro 231 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
45 TFSI Mild Hybrid 245 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
45 TFSI Mild Hybrid 265 л.с. (2020-н.в.) (2020-н.в.)
45 TFSI Mild Hybrid quattro 245 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
45 TFSI Mild Hybrid quattro 265 л.с. (2020-н.в.) (2020-н.в.)
50 TDI Mild Hybrid quattro 286 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
50 TFSI e quattro 252 л.с. (2019-н.в.) (2019-н.в.)
55 TFSI e quattro 367 л.с. (2019-н.в.) (2019-н.в.)
55 TFSi Mild Hybrid quattro 340 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
S6 TDI Mild Hybrid quattro 349 л.с. (2019-н.в.) (2019-н.в.)
A6 Allroad (4Ah, C8)
45 TDI Mild Hybrid quattro 231 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
50 TDI Mild Hybrid quattro 286 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
A7 Sportback (4Ka)
45 TDI Mild Hybrid quattro 211 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
45 TDI Mild Hybrid quattro 231 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
50 TDI Mild Hybrid quattro 286 л.с. (2017-н.в.) (2017-н.в.)
55 TFSI Mild Hybrid quattro 340 л.с. (2017-н.в.) (2017-н.в.)
A8 (4N2, 4N8)
50 TDI Mild Hybrid quattro 286 л.с. (2017-н.в.) (2017-н.в.)
50 TFSI Mild Hybrid quattro (4N8) 286 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
55 TFSI Mild Hybrid quattro 340 л.с. (2017-н.в.) (2017-н.в.)
Q7 (4Mb, 4Mg)
2.0 TFSI (2015-н.в.) (2015-н.в.)
3.0 TDI (2015-н.в.) (2015-н.в.)
3.0 TDI quattro 211 л.с. (2015-2019) (2015-2019)
45 TDI Mild Hybrid quattro 231 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
Q8 (4Mn)
45 TDI Mild Hybrid quattro 231 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
Volkswagen
Touareg (Cr7)
3.0 TDI 4motion 231 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
3.0 TDI 4motion 286 л.с. (2017-н.в.) (2017-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 100.3376.53 |
| Виробник | Zimmermann |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Висота | 36 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 28 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Touareg, A6, A8, Q7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Audi, Volkswagen |
- Ціна: 2 930 ₴






