
- В наявності
- Код: 115 523 0016
Диск гальмівний задній Audi A4 94-01 (245x10) (Meyle) 115 523 0016
1 439 ₴
- +380 (63) 636-48-42lifecell
- Сторона встановлення: Задній міст
- Зовнішній діаметр [мм]: 245
- Висота [мм]: 83,7
- Товщина гальмівного диска (мм): 10
- Мінімальна товщина [мм]: 8
- Діаметр центрування [мм]: 45,2
- Ø фаски [мм]: 112
- Кількість отворів: 5
- Тип гальмівного диска: суцільний
- Розмір різі: M14x1,5
09079, 104 436, 16329, 19-0787, 19-0787MAX, 19-0787SPORT, 19-3362, 2047120, 204757, 23-0394, 24011002101-PCS-MS, 24011002101-PCS-MSP, 24011002101SE-SET-MS, 24011002101SE-SET-MSP, 24011002101-SET-MS, 24011002101-SET-MSP, 30 90 9079, 3147120, 314757, 561982CH-1, 561982JC, 58152047120, 5815204757, 58153147120, 5815314757, 5863, 6020-4757K-SX, 6020-4757-SX, 6027714, 604757, 6110043, 800-394, 8120 291026C, 8120 29140C, 82B0019, 8D0 615 601 B, 8DD 355 104-231, 8DD 355 104-231, 8DD 355 120-151, 8DD 355 120-151, 9004509J, 9071088, 92072100, 92072103, 92154303, ADV184379, BBD5937S, BD-5606, BDR1044.10, BN-1245, BS4552, CD6830S, DDF830, DDF830C-1, DF188, DF2771, DP1010.11.0117, KBD5937S, MDC2000, MDC830, P331-016, PCD18481, PCD21431, QD2528, QD2528HC, RD00884, RT 1294, RT 1294-GL, RT 1294-GL T3, RT 1294-GL T5, RT 1294-GL T6, RT 1294-GL T9, SKAD-2018, TB215863, TX 70-12, V10-40011, VAG125, WGR0830-1
A4 (8D2, B5)
1.6 100 л.с. (1994-2000) (1994-2000)
1.6 102 л.с. (2000-2000) (2000-2000)
1.8 115 л.с. (1995-2000) (1995-2000)
1.8 125 л.с. (1995-2000) (1995-2000)
1.8 T 150 л.с. (1995-2000) (1995-2000)
1.8 T 180 л.с. (1997-2000) (1997-2000)
1.9 Di 75 л.с. (1995-2000) (1995-2000)
1.9 TDI 110 л.с. (1995-2000) (1995-2000)
1.9 TDI 116 л.с. (2000-2000) (2000-2000)
1.9 TDI 90 л.с. (1995-2000) (1995-2000)
2.4 163 л.с. (1997-2000) (1997-2000)
2.4 165 л.с. (1997-2000) (1997-2000)
2.5 TDI 150 л.с. (1997-2000) (1997-2000)
2.6 139 л.с. (1996-1997) (1996-1997)
2.6 150 л.с. (1995-2000) (1995-2000)
2.8 174 л.с. (1995-1997) (1995-1997)
2.8 190 л.с. (1999-2000) (1999-2000)
2.8 193 л.с. (1996-2000) (1996-2000)
A4 Avant (8D5, B5)
1.6 100 л.с. (1994-2001) (1994-2001)
1.6 102 л.с. (2000-2001) (2000-2001)
1.8 115 л.с. (1995-2001) (1995-2001)
1.8 125 л.с. (1996-2001) (1996-2001)
1.8 T 150 л.с. (1996-2001) (1996-2001)
1.8 T 180 л.с. (1997-2001) (1997-2001)
1.9 DUO 90 л.с. (1998-2001) (1998-2001)
1.9 TDI 110 л.с. (1996-2001) (1996-2001)
1.9 TDI 115 л.с. (2000-2001) (2000-2001)
1.9 TDI 90 л.с. (1996-2001) (1996-2001)
2.4 163 л.с. (1997-2001) (1997-2001)
2.4 165 л.с. (1997-2001) (1997-2001)
2.5 TDI 150 л.с. (1997-2001) (1997-2001)
2.6 150 л.с. (1996-2001) (1996-2001)
2.8 193 л.с. (1996-2001) (1996-2001)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 115 523 0016 |
| Виробник | Meyle |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Стан | Новий |
| Висота | 83.7 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Товщина | 10 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Сумісність з моделлю | A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Audi |
- Ціна: 1 439 ₴






