
- В наявності
- Код: 92292003
Диск гальмівний задній Audi A1 1.4-1.8 11-18 (272x10) PRO (Textar) 92292003
1 824 ₴
+380 (99) 772-39-67
МТС
- +380 (63) 636-48-42lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск гальмівний (задній) Audi A1 1.4-1.8 11-18 (272x10) PRO (Textar) 92292003
Характеристики:
- Тип гальмівного диска: суцільний
- Зовнішній діаметр [мм]: 272
- Товщина гальмівного диска (мм): 10
- Висота [мм]: 48,3
- Мінімальна товщина [мм]: 8
- Поверхня: з покриттям
- Ø фаски [мм]: 100
- Діаметр центрування [мм]: 65
- Розташування/число отворів: 05/06
- Додатковий артикул/додаткова інформація 2: без колісної крепної осі
- Довжина паковання [см]: 30,8
- Ширина паковання [см]: 30,8
- Висота паковання [см]: 12,7
- Вес [кг]: 4
Оригінальні номери:
08.B413.21, 100.3371.20, 15158 V, 18427, 24.0110-0426.1, 25724z, 30 93 6128, 3147172, 36128, 562614CH, 562614JC, 563255JC, 58153147172, 6110108, 6R0615601, 6R0615601, 6R0615601, 6R0615601, 6R0615601B, 8DD 355 126-631, 8DD 355 126-631, A1038P, A1038P, ADC4066, ADV184326, B011004, BDR2539.10, BG4975C, BV 6150, CD7895S, CD8691S, DDF1895, DDF1895C, DDF2691C, DP1010.11.0318, LVBD1986, MDC2800C, NBD1982, RN2089, V331G03
08.B413.21, 100.3371.20, 15158 V, 18427, 24.0110-0426.1, 25724z, 30 93 6128, 3147172, 36128, 562614CH, 562614JC, 563255JC, 58153147172, 6110108, 6R0615601, 6R0615601, 6R0615601, 6R0615601, 6R0615601B, 8DD 355 126-631, 8DD 355 126-631, A1038P, A1038P, ADC4066, ADV184326, B011004, BDR2539.10, BG4975C, BV 6150, CD7895S, CD8691S, DDF1895, DDF1895C, DDF2691C, DP1010.11.0318, LVBD1986, MDC2800C, NBD1982, RN2089, V331G03
Застосування:Audi
A1 (8X1, 8Xf)
1.4 TFSI 150 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
1.4 TFSI 185 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
1.8 TFSI 192 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
A1 Sportback (8Xa, 8Xk)
1.4 TFSI 185 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
1.8 TFSI 192 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92292003 |
| Виробник | Textar |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Стан | Новий |
| Висота | 48.3 мм |
| Діаметр маточини | 149 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.4 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 10 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з моделлю | A1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Audi |
- Ціна: 1 824 ₴






