
- В наявності
- Код: 115 523 1007
Диск гальмівний задній Audi 100 1.8-2.3 i 82-90 (245x65,2x10) (Meyle) 115 523 1007
951 ₴
- +380 (63) 636-48-42lifecell
- Сторона встановлення: Задній міст
- Зовнішній діаметр [мм]: 245
- Висота [мм]: 65,2
- Товщина гальмівного диска (мм): 10
- Мінімальна товщина [мм]: 8
- Діаметр центрування [мм]: 68
- Ø фаски [мм]: 108
- Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм]: 15,4
- Кількість отворів: 4
- Тип гальмівного диска: суцільний
- необхідна кількість: 2
11396, 16068, 19-2674, 19-2674SPORT, 204734, 24011001781-PCS-MS, 24011001781-PCS-MSP, 24011001781-SET-MS, 24011001781-SET-MSP, 30 91 1396, 443 615 601 E, 5360, 561626J, 5815204734, 6020-4734K-SX, 8120 29105, 92054300, BBD4943, BG2747, CD6625S, DDF625, DF1543, FO 2706, MDC1122, RD00861, RT 1070, RT 1070-GL, RT 1070-GL T3, RT 1070-GL T5, RT 1070-GL T6, RT 1070-GL T9
100 (44, 44Q, C3)
1.8 88 л.с. (1986-1988) (1986-1988)
1.8 90 л.с. (1983-1989) (1983-1989)
1.8 KAT 90 л.с. (1985-1990) (1985-1990)
2.0 D 70 л.с. (1982-1988) (1982-1988)
2.0 D Turbo 100 л.с. (1988-1990) (1988-1990)
2.0 KAT 115 л.с. (1988-1990) (1988-1990)
2.2 137 л.с. (1984-1988) (1984-1988)
2.2 KAT 137 л.с. (1989-1990) (1989-1990)
2.3 E 133 л.с. (1990-1990) (1990-1990)
2.3 E 136 л.с. (1986-1990) (1986-1990)
2.4 D 82 л.с. (1989-1991) (1989-1991)
2.5 TDI 120 л.с. (1990-1990) (1990-1990)
100 Avant (44, 44Q, C3)
1.8 88 л.с. (1986-1990) (1986-1990)
1.8 90 л.с. (1983-1989) (1983-1989)
1.8 KAT 90 л.с. (1985-1990) (1985-1990)
2.0 D 70 л.с. (1983-1990) (1983-1990)
2.0 E KAT 115 л.с. (1988-1990) (1988-1990)
2.0 TD 100 л.с. (1988-1990) (1988-1990)
2.2 137 л.с. (1984-1988) (1984-1988)
2.2 KAT 137 л.с. (1989-1990) (1989-1990)
2.2 Turbo 165 л.с. (1986-1990) (1986-1990)
2.3 133 л.с. (1990-1990) (1990-1990)
2.3 136 л.с. (1986-1990) (1986-1990)
2.4 D 82 л.с. (1989-1990) (1989-1990)
2.5 TDI 120 л.с. (1990-1990) (1990-1990)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 115 523 1007 |
| Виробник | Meyle |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Стан | Новий |
| Висота | 65.2 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.4 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Товщина | 10 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Сумісність з моделлю | 100 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Audi |
- Ціна: 951 ₴




