
- В наявності
- Код: 7D0693C
Барабан гальмівний з підшипником задній Дастер 11- DACIA DUSTER RENAULT CAPTUR I, DUSTER LPR
3 786 ₴
+380 (99) 772-39-67
МТС
- +380 (63) 636-48-42lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Застосовність
- DACIA DUSTER (HS_), DUSTER (HM_), DUSTER Фургон/джип
- RENAULT CAPTUR I (J5_, H5_), DUSTER (HS_), DUSTER (HM_)
Характеристики
| Видима висота гальм. барабана | 91,9 мм |
| Внутр. висота гальм. барабана | 51,9 мм |
| Диск | 5 -отв. |
| Діаметр гальмівного барабану внутрішній | 228,5 мм |
| Діаметр центрування | 62,3 мм |
| Макс. розмір розточування гальмівного барабана | 229,5 мм |
| Тип гальма | Гальмівний барабан з підшипником |
Оригінальні номери
DACIA 432000022R, 432000023R, 432005445R, 432007075R, 432008208R, 432008310R
RENAULT 432005445R, 432007075R, 432008208R, 432008310R, 432008347R
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Dacia |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | LPR |
| Країна виробник | Італія |
| Код запчастини | 432006019R, 432061754R, 432066923R, 8200835832 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Duster |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група | Україна |
| Категорія | Гальмівна система |
| Марка | Renault |
| Модель | Duster |
- Ціна: 3 786 ₴


