
- В наявності
- Код: EX-35832DM
Барабан гальмівний задній Дастер 11- DACIA DUSTER RENAULT CAPTUR II (HF_), DUSTER 4х4
1 177 ₴
+380 (99) 772-39-67
МТС
- +380 (63) 636-48-42lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Застосовність
- DACIA DUSTER (HS_), DUSTER (HM_), DUSTER Фургон/джип
- RENAULT CAPTUR II (HF_), DUSTER (HS_), DUSTER (HM_)
Характеристики
| O окружності центрів отворів | 114,3 мм |
| Видима висота гальм. барабана | 198 мм |
| Внутр. висота гальм. барабана | 51 мм |
| Діаметр гальмівного барабану внутрішній | 229 мм |
| Діаметр гальмівного барабану зовнішній | 261 мм |
| Діаметр центрування | 68 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без кільця датчика ABS |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без підшипника колеса |
| Кількість отворів | 5 |
Оригінальні номери
DACIA 432061754R, 8200835832
RENAULT 432006019R, 432061754R, 432066923R, 8200835832
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Dacia |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | EuroEx |
| Країна виробник | Угорщина |
| Код запчастини | 432006019R, 432061754R, 432066923R, 8200835832 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Duster |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група | Україна |
| Категорія | Гальмівна система |
| Марка | Renault |
| Модель | Duster |
- Ціна: 1 177 ₴

