
- В наявності
- Код: 400.6477.20
Диск гальмівний задній Спринтер MB Sprinter 208-319 2006- , VW CRAFTER 30-50 (298x16) (з покриттям)
1 791 ₴
+380 (99) 772-39-67
МТС
- +380 (63) 636-48-42lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Застосовність
- MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Автобус (B906), SPRINTER 3-t Фургон (B906), SPRINTER 3-t Платформа/шасі (B906), SPRINTER 3,5-t Автобус (B906), SPRINTER 3,5-t Фургон (B906), SPRINTER 3,5-t Платформа/шасі (B906), SPRINTER 4,6-t Фургон (B906), SPRINTER 4,6-t Платформа/шасі (B906), SPRINTER 5-t Фургон (B906), SPRINTER 5-t Платформа/шасі (B906), SPRINTER 3-t Tourer Bus (B907), SPRINTER 3-t Платформа/шасі (B910, B907), SPRINTER 3,5-t Tourer Bus (B907), SPRINTER 3,5-t Фургон (B907, B910), SPRINTER 3,5-t Платформа/шасі (B907, B910), SPRINTER 4-t Tourer Bus (B907), SPRINTER 4-t Фургон (B907, B910)
- VW CRAFTER 30-35 Автобус (2E_), CRAFTER 30-50 Фургон (2E_), CRAFTER 30-50 Платформа/шасі (2F_)
Оригінальні номери
MERCEDES-BENZ 2E0615601A, 906 423 00 12, 9064230012, 910 423 00 00 07, 9104230000, 910423000007, 9104230100, A2E0615601A, A906 423 00 12, A9064230012, A910 423 00 00, A910 423 00 00 07, A910 423 01 00, A9104230000, A910423000007, A9104230100, N2E0615601A, N9064230012, N9104230000, N910423000007, N9104230100
VW 2E0 615 601A, 2E0615601A
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Crafter |
| Призначення | Задні колеса |
| Зовнішній діаметр | 298 мм |
| Виробник | Zimmermann |
| Товщина | 16 мм |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 400.6477.20 |
| Стан | Новий |
| Висота | 71 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 130 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Гальмівна система |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Модель | Sprinter |
- Ціна: 1 791 ₴




