
- В наявності
- Код: 23-0507
Диск гальмівний передній вентильований Volkswagen Transporter T4 95-03 (280х24)
1 343 ₴
+380 (99) 772-39-67
МТС
- +380 (63) 636-48-42lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Застосовність
- VW TRANSPORTER T4 Автобус (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7, TRANSPORTER T4 Фургон (70A, 70H, 7DA, 7DH), TRANSPORTER T4 Платформа/шасі (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7DM)
Використовується в автомобілях: Volkswagen Transporter IV
OEM VOLKSWAGEN 701615301F, 7D0615301A, 7D0615301C
SKODA 7D0615301A
SEAT 7D0615301A
BREMBO 9713110, 9713111, 9713114
BOSCH 986478846, 0986479B50, F026A00911
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Передні колеса |
| Тип | Вентильовані |
| Виробник | Metelli |
| Товщина | 24 мм |
| Країна виробник | Італія |
| Код запчастини | 701615301F, 7D0615301A, 7D0615301C |
| Стан | Новий |
| Діаметр диска | 280 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, California |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона установки | Передний мост |
| Артикул | HD8572 |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Діаметр, мм | 279,8 |
| Вага | 6,4 |
| Товщина гальмівного диска, мм | 24 |
| Мінімальна товщина, мм | 20 |
| Тип гальмівного диска | Вентильований |
| Діаметр маточини колеса, мм | 112 |
| Кількість отворів | 5 |
| Кількість в пакованні | 2 |
| Марка | Volkswagen |
| Модель | Transporter |
- Ціна: 1 343 ₴






