
- В наявності
- Код: 39477 FEBI BILSTEIN
Диск гальмівний передній Логан 2 LOGAN II, SANDERO/STEPWAY II, TWINGO III, CLIO IV, SMART FORTWO 14- (258x22)
1 397 ₴
+380 (99) 772-39-67
МТС
- +380 (63) 636-48-42lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поверхня з покриттям.
- DACIA LOGAN II, LOGAN MCV II, SANDERO II
- LADA XRAY (GAB_)
- RENAULT CLIO IV (BH_), CLIO IV Grandtour (KH_), CLIO IV Фургон/хетчбек (BH_), LOGAN I Універсал (KS_), LOGAN/STEPWAY II (L8_), LOGAN II Універсал (K8_), SANDERO/STEPWAY II (B8_), TWINGO III (BCM_, BCA_)
- SMART FORTWO Купе (453), FORFOUR Хетчбек (453), FORTWO Кабріолет (453)
Оригінальні номери
DACIA 402062212R, 402062650R, 402063149R, 402065054R, 402067025R, 8660003934
RENAULT 402062212R, 402062650R, 402063149R, 402063166R, 402065054R, 402066839R, 402067025R, 402067615R, 8660003934
SMART 4534200100
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 39477 |
| Призначення | Передні колеса |
| Зовнішній діаметр | 258 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia |
| Стан | Новий |
| Товщина | 22 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Тип | Вентильовані |
| Сумісність з моделлю | Logan/Stepway, Forfour, Fortwo, Sandero, Kangoo, Dokker, Clio, Logan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Гальмівна система |
- Ціна: 1 397 ₴



