
- В наличии
- Код: EX-35832DM
Барабан тормозной задний Дастер 11- DACIA DUSTER RENAULT CAPTUR II (HF_), DUSTER 4х4
1 177 ₴
+380 (99) 772-39-67
МТС
- +380 (63) 636-48-42lifecell
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Применяемость
- DACIA DUSTER (HS_), DUSTER (HM_), DUSTER Фургон/джип
- RENAULT CAPTUR II (HF_), DUSTER (HS_), DUSTER (HM_)
Характеристики
| O окружності центрів отворів | 114,3 мм |
| Видима висота гальм. барабана | 198 мм |
| Внутр. висота гальм. барабана | 51 мм |
| Діаметр гальмівного барабану внутрішній | 229 мм |
| Діаметр гальмівного барабану зовнішній | 261 мм |
| Діаметр центрування | 68 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без кільця датчика ABS |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без підшипника колеса |
| Кількість отворів | 5 |
Оригинальные номера
DACIA 432061754R, 8200835832
RENAULT 432006019R, 432061754R, 432066923R, 8200835832
| Основные | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Dacia |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Производитель | EuroEx |
| Страна производитель | Венгрия |
| Код запчасти | 432006019R, 432061754R, 432066923R, 8200835832 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с моделью | Duster |
| Пользовательские характеристики | |
| Группа | Украина |
| Категория | Тормозная система |
| Марка | Renault |
| Модель | Duster |
- Цена: 1 177 ₴

